Paşa Mobilya Marka Değişikliği

Paşa Mobilya Marka Değişikliği

Paşa Mobilya Marka Değişikliği
Paşa Mobilya Marka Değişikliği Tugrul Demir
Bu içerik 845 kez okundu.

 

 

Evindeki mobilyaları yenilemek isteyen veya yeni evlenecek olan çiftler, elden taksit yapan mağazaları araştırmaktadır. Senetle mobilya alışveriş seçeneği, bütçesi sınırlı olan kişilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Koltuk takımı, masa sandalye takımı, yatak odası, televizyon ünitesi ve sehpa gibi ürün gruplarından beğenilen ürünü, senetle mobilya satın al yapmak mümkündür.

 

 Senetle Mobilya Satın Alma Seçenekleri

 

 Uzun yıllardır hizmet vermekte olan Fırat Mobilya, bütçesi sınırlı olan kişileri bankadan kredi çekmek gibi yorucu durumlarla uğraştırmamaktadır. 3-36 ay arası senetle mobilya satın al kampanyası yoğun ilgi görmektedir. Taksitle alışveriş imkanı sunan Fırat Mobilya, müşterileri için her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Avantajlı ve kolay ödeme seçeneklerinden faydalananlar, senetle evlerinin eksiklerini tamamlamaktadır.

 

 Sipariş tutarının bir kısmı peşin olarak ödendikten sonra kalan ödeme senet yapılmaktadır. Senetlerin ödeme tutarı, müşterinin bütçesine göre belirlenmektedir. Ürün çeşitliliği son derece fazla olan Fırat Mobilya, müşterilerin zevklerine hitap etme konusunda başarılı olmaktadır. Taksit sayısı ne kadar az olursa, ürünün fiyatında o kadar fazla indirim yapılabilmektedir.

 

 Senetle Mobilya Alımı

 

 Mobilya seçimleri ile evlerinin eksiklerini kapatanlar, senetlerini zorlamadan ödeyebilmektedir. Özellikle kredi kartı ve bankadan kredi çekmenin daha pahalıya gelmesinden dolayı senetle mobilya satın al daha cazip gelmektedir. Herhangi bir aracı ile uğraşmadan mobilyalarını satın alanlar, aldıkları hizmetten memnun kalmaktadır. Senetle mobilya satın almak için istenen şartlar son derece esnektir.

 

 Senetle mobilya satın alan kişiler, ödemelerini düzenli olarak yapmalıdır. Her ay ödemesini yapan müşteriye, ödemeyi yaptığına dair belge verilmektedir. Tüm ödemeler tamamlandıktan sonra senedi almak mümkündür. Senetle alınan mobilyalar da garanti kapsamına girmektedir. Birbirinden farklı aylık ödemeler mevcut olmakla birlikte ödeme planı müşterinin bütçesi ile uyumlu olmaktadır.

 

 Senetle Mobilya Almak İçin Gereken Şartlar

 

 Senetle mobilya almak için bazı şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu şartlar, Fırat Mobilya'nın haklarını koruduğu gibi müşterinin de haklarını korumaktadır. Şartların ve talep edilen belgelerin yerine getirilmesi ile birlikte senetle mobilya alımı gerçekleşmektedir. Müşterileri sıkmadan ve zorlamadan aylık ödeme planı oluşturulmaktadır. Müşteri için oluşturulan en uygun ödeme planı, taksitin kolay bir şekilde ödenmesini kolaylaştırmaktadır.

 

 Müşteriler arasında herhangi bir ayrım gözetmeksizin herkese aynı şartlar ve belgeler sunulmaktadır. Peşin ödeme yapmanın zor olması ile birlikte avantajlı kampanyalardan faydalanmak için senetle mobilya alımı iyi bir seçenektir. Kişinin maddi durumuna göre kefil de istenebilmektedir. Kefilin aileden biri olabilmesi, sunulan şartların ne kadar esnek olduğunun bir göstergesidir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣