Ağrısız bir uyku için etkin formül

Uzmanlar geceyle birlikte ağrıların arttığını, bunun da uyku kalitesini düşürdüğünü belirtiyor. Kilim Mobilya Uyku Grubu’nun yeni ürünü BioMedical yatak, özellikle ortopedik ağrı çekenlere rahat bir uyku vaat ediyor. Üretiminde kullanılan özel kumaşın içerdiği aktifler sayesinde BioMedical yatak bütün kasların, dolayısıyla vücudun gevşemesini sağlayarak ağrıların giderilmesine yardımcı oluyor.

Ağrısız bir uyku için etkin formül
Ağrısız bir uyku için etkin formül Tugrul Demir
Bu içerik 773 kez okundu.

 

 

 

 

 

 

Araştırmalar dingin ve kaliteli uyku ile vücut sağlığı arasında paralellik bulunduğunu gösteriyor. Sağlıklı uyku insanların yaşam kalitesini artırırken, vücutta oluşabilecek kas iskelet ağrılarının önüne de geçiyor. Türkiye’nin lider mobilya üreticilerinden Kilim’in Uyku Grubu tarafından geliştirilen BioMedical Yatak, bu hassasiyet göz önünde bulundurularak tasarlandı. 

Kilim Ar-Ge ekibi tarafından tasarlanan BioMedical yatakta kullanılan özel kumaş, dokusundaki aktifler sayesinde bütün vücudun ve kasların gevşemesini sağlıyor ve vücudu dinlendiriyor. Ağrılarda azalma sağlayarak günlük hayatta vücudun daha sağlıklı olmasına ve yaşam kalitesinin artmasına yardımcı oluyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim