TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Dopdolu!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında hafta içi her gün yayınlanan, Türkiye’nin en genç kalp ve damar cerrahisi doçentlerinden, Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ ve evliliklerdeki sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’, 10 Ocak 2018 Çarşamba günü yeni bölümü ile TRT1’de.

TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Dopdolu!
TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Dopdolu! Tugrul Demir
Bu içerik 1121 kez okundu.

Kadın Sağlığı Doktor Geldi ‘de!

Sağlık Bakanlığı’nın katkılarıyla hazırlanan Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu, hafta içi her gün izleyicisi ile buluşan Doktor Geldi programı, yeni bölümü ile 10 Ocak Çarşamba günü saat 12.45’te TRT 1’de.

 

Çarşamba günü ekrana gelecek olan ‘Doktor Geldi’ programında, Uzm. Dr. Özge Kızılkale Yıldırım, genetik lejyonlardan bahsedecek. Güzellik Uzmanı Nigâr Dilvin Şimşek ise evde uygulanabilecek doğal güzellik maskeleri ile programa renk katacak. Halit Yerebakan ise regl ağrısı ve bu dönemde beslenmenin önemini anlayacak.

 

Doktor Geldi, hafta içi her gün 12.45’te TRT1 ekranında!

 

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

10 Ocak 2018 Çarşamba günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programı, Reyhan ve Kemal Gümüş çiftinin evindeki sorunları çözmeye devam ediyor. Gençleşme sevdasına kapılan ve hayatını değiştirmeye karar veren Kemal, hayalindeki cafe için emlakçıyla buluşuyor. Reyhan da Kemal’in bir cafe kiraladığından habersiz, kendini oyalayıp sıkıntılarından biraz olsun uzaklaşmak için bir seraya gidip teraryum hazırlamaya başlıyor.

 

Hafta içi her gün saat 14.40’ta TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan ve gerçek hayat öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ adlı programda; ‘Evlilik nedir?’, ‘Bu önemli birliktelik sevgiyle, saygıyla, sabırla yıllarca sürer mi?’, ‘Neden zamane evlilikleri bu kadar çabuk sonlanıyor?’, ‘Neden boşanmalar bu kadar artıyor?’ gibi sorulara cevap arayacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim