TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Dopdolu!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında hafta içi her gün yayınlanan, Türkiye’nin en genç kalp ve damar cerrahisi doçentlerinden, Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ ve evliliklerdeki sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’, 04 Ocak 2018 perşembe günü yeni bölümü ile TRT1’de.

TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Dopdolu!
TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Dopdolu! Tugrul Demir
Bu içerik 1079 kez okundu.

Diş Sağlığı Doktor Geldi ‘de!

Sağlık Bakanlığı’nın katkılarıyla hazırlanan Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu, hafta içi her gün izleyicisi ile buluşan Doktor Geldi programı, yeni bölümü ile 4 Ocak Perşembe günü saat 12.45’te TRT 1’de.

 

Perşembe günü ekrana gelecek olan ‘Doktor Geldi’ programında, Doç. Dr. Burcu Örmeci huzursuz bacak sendromundan bahsedecek. Doç. Dr. Mehmet Akif Eskan ise implant tedavisi ve bu tedavinin önemini anlatacak.

 

Doktor Geldi, hafta içi her gün 12.45’te TRT1 ekranında!

 

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

4 Ocak 2018 Perşembe günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programı, yeni haftada Damla ve Baran Uzundağ çiftinin evindeki sorunları ekrana getirmeye devam ediyor. Satı Hanım, Tijen Hanım’ın aldığı koltukları çamaşır suyuyla temizlemeye kalkınca olanlar oluyor. Aile terapistinin önerisi üzerine Damla, Baran’ın annesiyle, Baran da Damla’nın annesiyle vakit geçirip bir orta yolu bulmaya çalışıyorlar.

 

Hafta içi her gün saat 14.40’ta TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan ve gerçek hayat öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ adlı programda; ‘Evlilik nedir?’, ‘Bu önemli birliktelik sevgiyle, saygıyla, sabırla yıllarca sürer mi?’, ‘Neden zamane evlilikleri bu kadar çabuk sonlanıyor?’, ‘Neden boşanmalar bu kadar artıyor?’ gibi sorulara cevap arayacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim