TRT 1 Gündüz Kuşağı Güne Renkli Bir Başlangıç Yapıyor!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında hafta içi her gün yayınlanan, Türkiye’nin en genç kalp ve damar cerrahisi doçentlerinden, Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ ve evliliklerdeki sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’, 7 Aralık Perşembe günü yeni bölümü ile TRT1’de.

TRT 1 Gündüz Kuşağı Güne Renkli Bir Başlangıç Yapıyor!
TRT 1 Gündüz Kuşağı Güne Renkli Bir Başlangıç Yapıyor! Tugrul Demir
Bu içerik 1053 kez okundu.

 

Cilt Bakımı Doktor Geldi ‘de!

Sağlık Bakanlığı’nın katkılarıyla hazırlanan ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu, hafta içi her gün izleyicisi ile buluşan Doktor Geldi programı, yeni bölümü ile 7 Aralık Perşembe günü saat 12.45’te TRT 1’de.
 

Perşembe günü ekrana gelecek olan ‘Doktor Geldi’ programında, Op. Dr. Ercan Cihandide botoks ve dolgu uygulamalarından bahsedecek. Uzm. Dr. Canan Öztürk cilt kırışıklıkları ve bu konuda alınabilecek önlemleri anlatacak. Güzellik Uzm. Nigar Dilvin Şimşek ise cilt kırışıklıkları için kolay uygulanabilecek birbirinden güzel maske tarifleri ile ekranda olacak.

 

Doktor Geldi, hafta içi her gün 12.45’te TRT1 ekranında!

 

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

7 Aralık 2017 Perşembe günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programı, yeni haftada konuk olduğu Vedat ve Gönül çiftinin evindeki yeni sorunlarla ekranda olacak. Erkek çocuğu olmasını isteyen Vedat ve kız çocuğuna hamile olan Gönül arasında yaşanan tatsız olaydan sonra, Gönül hastanelik oluyor. Eşinin kendisini hastanede ziyaret etmemesi üzerine Gönül, kızıyla beraber önemli bir karar almaya hazırlanıyor. Peki bu karar nelere mal olacak?

 

Hafta içi her gün saat 14.40’ta TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan ve gerçek hayat öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ adlı programda; ‘Evlilik nedir?’, ‘Bu önemli birliktelik sevgiyle, saygıyla, sabırla yıllarca sürer mi?’, ‘Neden zamane evlilikleri bu kadar çabuk sonlanıyor?’, ‘Neden boşanmalar bu kadar artıyor?’ gibi sorulara cevap arayacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim