Tek başvuruyla defalarca ihtiyaç kredisi kullanma dönemi

ING Bank, “kredi çıkacak mı” endişesini ortadan kaldıran yeni ihtiyaç kredisi ürünü “Kredim Sonsuz”u hizmete sundu. Kredim Sonsuz ile ihtiyaç kredisine bir kez başvurmak yeterli oluyor. Tanımlanan en yüksek limit kapsamında yeniden kredi kullanmak için yeni başvuru gerekmiyor. Kredi limitini artırmak için destek hesap ve kredi kartı limitleri de ihtiyaç kredisine eklenebiliyor. Kredim Sonsuz yılsonuna kadar %1,39’luk avantajlı faiz oranı ile ihtiyaç sahipleriyle buluşuyor.

Tek başvuruyla defalarca ihtiyaç kredisi kullanma dönemi
Tek başvuruyla defalarca ihtiyaç kredisi kullanma dönemi Tugrul Demir
Bu içerik 920 kez okundu.

Yenilikçi ürünleriyle bankacılığı müşterileri için daha kolay ve avantajlı hale getiren ING Bank, “Kredim Sonsuz” ile ihtiyaç kredisinde yeni bir dönemin kapılarını açıyor. Tek başvuruyla tekrar tekrar kredi kullanma imkanı sunan Kredim Sonsuz hem her kredi ihtiyacında yeniden form doldurarak başvuru yapma zorunluluğunu hem de “kredi çıkacak mı” endişesini ortadan kaldırıyor.

Her ödemenin ardından yeni limit açılıyor

İhtiyaç kredisi için ING Bank’a başvuranlara, hızla tamamlanan incelemelerin ardından alabilecekleri en yüksek tutar ve kişiye özel güncel avantajlı faiz oranı belirleniyor. Başvuru sahibi miktar ve vadeye göre bu tutarı tek seferde ya da parça parça kullanabiliyor. Yeniden krediye ihtiyaç duyduğunda tekrar başvuru yapmadan, sadece sözleşmeleri onaylayarak güncel faiz oranıyla mevcut Kredim Sonsuz limitinden istediği şekilde yararlanabiliyor.

Daha yüksek bir tutara ihtiyaç duyanlar destek hesap ve kredi kartı limitlerini de ihtiyaç kredisine ekleyerek kullanabilecekleri ihtiyaç kredisi limitini arttırabiliyorlar. Kredi taksitleri ödendikçe limitlerinde yeniden yer açılıyor.

“Tasarruf artışı, ülkemizin uzun vadeli refahı için önemli bir gündem maddesi”

ING Bank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Barbaros Uygun, Kredim Sonsuz’un ING’nin kolay bankacılık yaklaşımının en yeni ürünlerinden biri olduğuna işaret ederek, “ING Bank olarak bankacılıkta ‘eski köye yeni adet” getiren yaklaşımımızı tüm ürün gruplarında hayata geçiriyoruz. Turuncu Hesap ailesi ile mevduat ürünlerinde yepyeni bir kategori yarattığımız gibi ihtiyaç kredisinde de de yeni bir dönemin açılışını yapıyoruz. Kredi müşterilerinin en önemli sıkıntılarının başında kredi taleplerinin reddedilmesi riski geliyor. Özellikle mevcut bir kredisi varken yeni bir krediye başvurduğunda bu tür sıkıntılarla karşılaşanlar için biz baştan kişinin en üst düzeyde kredi limitini tanımlayarak dilediği zaman kullanmasına ve her seferinde başvuru işlemleriyle uğraşmaktan kurtulmasına imkan tanıyoruz. İhtiyaç sahiplerinin hızla benimseyeceğine inandığım Kredim Sonsuz ile bu alanda da yeni bir kategorinin öncüsü oluyoruz” diye konuştu.

Yılsonuna kadar %1,39 faiz oranıyla

ING Bank yeni ihtiyaç kredisi ürünü Kredim Sonsuz’u avantajlı bir kampanyayla birlikte müşterileriyle tanıştırıyor. 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında Kredim Sonsuz’a başvuranlar %1,39 faiz oranından yararlanıyor ve kredi tahsis ücreti ödemiyor

Kampanya kapsamında 15.000 TL’lik ihtiyaç kredisi için örnek maliyet tablosu şöyle:

Kredi Tutarı

Kredi Vadesi (Ay)

Aylık Faiz Oranı

Kredi Tahsis Ücreti

Aylık Taksit Tutarı

Sigorta Masrafı

Aylık Toplam Maliyet Oranı

Yıllık Toplam Maliyet Oranı

15,000 TL

48

%1.39

0 TL

456,58 TL

623,40 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim