Ünlü İsimler Eğitime Destek İçin Buluştu

Eğitime destek için minik yüreklere söz vermiş olan Yakamoz Eğitim ve Yardımlaşma Derneği 10. Geleneksel Yılbaşı Kermesi'ni gerçekleştirdi. Aslı Şen, Eda Kosif, Melda Aksu, Pınar Altuğ, Zeynep Yılmaz gibi cemiyet ve magazin dünyasından isimlerin stand açarak yer aldığı etkinlikte bol bol alışveriş yapılarak eğitime destek olundu.

Ünlü İsimler Eğitime Destek İçin Buluştu
Ünlü İsimler Eğitime Destek İçin Buluştu Tugrul Demir
Bu içerik 1219 kez okundu.

Bütün çocuklar geleceği kayıtsız şartsız hayal etmek için dünyaya gelirler. Fakat ne yazık ki birçoğu hayallerini gerçekleştirmek için ihtiyaç duydukları eğitime erişemiyor. Yakamoz Eğitim ve Yardımlaşma Derneği ellerinin uzandığı her noktaya ulaşarak bu karanlığı minik gözlerin ışıltısıyla aydınlatmayı hedefliyor. Her sene bu amaçla düzenlenen yılbaşı kermesinin onuncusu 13 Aralık Çarşamba günü Zorlu PSM'de gerçekleşti. 

Yakamoz Eğitim ve Yardımlaşma Derneği aracılığıyla gerçekleşen yılbaşı kermesinde Ayşe Burcu Kaya, Ayşegül Tuncer, Arzu Yıldız Akkanat, Aslı Şen, Bilge  Kuru, Eda Kosif, Esra İnceefe, Fulya Gündoğdu, İpek Köse, Melda Aksu, Melis-Burcu Erçil, Öznur Yakın, Pınar Altuğ, Rabia Kurşun, Zeynep Ilıcalı Yılmaz gibi ünlü isimler de stand açarak eğitime destek verdi. Aslı Pehlivanlar, Aylin Yılmaz, Berk Erçel-Azer Polat, Burcu Şendir, Hande Acar, Özge Peker, Serap Sarı, Yelda-Revna Demirören gibi ünlü isimler de bol bol alışveriş yaparak eğitime desteklerini gösterdiler. Sevdiklerine yeni yıl hediyesi alırken aynı zamanda bir çocuğun geleceği için umut olmanın mutluluğunu yaşatan kermesin tüm gelirleri ihtiyaç sahibi 10’u Gazi çocuğu olmak üzere toplam 150 öğrencinin eğitim giderlerinin karşılanması adına eğitim bursu havuzuna aktarıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim