Çağla Şıkel’den Çocuklara Yeni Yıl Hediyesi

Çocuk etkinliklerinin en sevilen isimlerinden olan Çağla Şıkel, Ege Perla’da minik hayranlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor.

Çağla Şıkel’den Çocuklara Yeni Yıl Hediyesi
Çağla Şıkel’den Çocuklara Yeni Yıl Hediyesi Tugrul Demir
Bu içerik 1171 kez okundu.

Çocuklara anlattığı masallar, yaptığı taçlar ve uçaklarla birçok kez Ege Perla’da buluşan yetenekli güzel bu sefer yılbaşı için İzmir’de.

Aralık ayı boyunca birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak olan Ege Perla’da 10 Aralık Pazar günü Çağla Şıkel ile Neşeli Çocuk Atölyesi var.

Çocuklarla birlikte yılbaşı konseptli atölye çalışması yapacak olan Şıkel ve öncesinde çocukları karşılayacak olan Sihirbaz Şov’la renkli bir gün geçirecek olan İzmirli küçükler 2018’i eğlenerek karşılayacaklar. Önceden hazırlanmış kumaş kılıfları pamukla doldurarak kendi ağaçlarını yapacak olan çocuklar süsleme konusunda hayal güçlerini özgürce kullanmanın keyfini yaşayacaklar.

Saat 13:00’te birbirinden özel şovlarla minik misafirlerini hayretler içerisinde bırakacak sihirbaz şov hemen arkasından başlayacak Çağla Şıkel ile Neşeli Çocuk Atölyesinde yine çok renkli saatler çocukları bekliyor.

Tarih: 10 Aralık Pazar

Yer: Ege Perla

Saat: 13:00

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim