MÜSİAD Yurt Dışı Ağını Genişletiyor

MÜSİAD, yurt dışı şube açılışları ve temsilcilik atamalarıyla tüm dünyada markasını güçlendiriyor. MÜSİAD’ın hizmete başlayan yeni şubelerle uluslararası arenadaki gücünü perçinlediğini ifade eden Genel Başkan Abdurrahman Kaan: “Yurt Dışı Teşkilatlanma Komisyonumuz, 2017 yılı içerisinde, dünyanın çeşitli noktalarına temsilcilik atamaları gerçekleştirdi. Bu duruma paralel olarak, hem yurt içi hem de yurt dışında birçok şube açılışına imza atıldı. Göreve geldiğimiz 3 Haziran tarihinden bu zaman kadar gelen süre zarfında, yurt içi ve yurt dışında, genel idare kurulu toplantılarından çalıştaylara kadar, geniş bir yelpazede birçok organizasyon düzenlendi.” dedi.

MÜSİAD Yurt Dışı Ağını Genişletiyor
MÜSİAD Yurt Dışı Ağını Genişletiyor Tugrul Demir
Bu içerik 1298 kez okundu.

2017 yılının ikinci yarısından bu zamana kadar geçen dönemde, yurt dışında; birçok şube açılışı gerçekleştirildiğini vurgulayan Kaan, “Benin, Şangay, Tayvan, Almaty, Astana, Belçika, Dubai ve Berlin’de temsilcilik atamaları yapılırken; 9 Eylül 2017 tarihinde de İngiltere’nin Başkenti Londra’da şube açılışı gerçekleştirildi. Devam eden süreçte, Türkiye ve Avrupa’dan gelen birçok üyenin katılımı ile MÜSİAD Münih Şubesi’nin Genel Kurulu düzenlendi.” değerlendirmesinde bulundu.

 

MÜSİAD Hollanda’nın Üç Ayrı Noktasında Şube Açıyor

 

Şube açılışları ve temsilcilik atamalarına ilişkin açıklamalarda bulunan Yurt Dışı Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı İbrahim Uyar, “Hollanda’nın Rotterdam, Den Haag ve Utrecht şehirlerinde şube açılmasını planlıyoruz. 01-03 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacak olan açılış, Yurt Dışı Genel İstişare Kurulu (YGİK), Sektör Kurulu Başkanları ve Genç MÜSİAD Başkanları’nın katılımlarıyla gerçekleştirilecek. Açılışla eş zamanlı olarak teşkilatlanma toplantıları da yapmayı öngörüyoruz. Ayrıca 2018 yılı sonuna kadar Belçika, Bakü, Tiflis, Kazakistan, Malezya, Berlin ve İsveç’te şube açmayı hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SON DAKİKA :Kosova - Sırbistan Sınırında siren sesleri yükseliyor !
SON DAKİKA :Kosova - Sırbistan Sınırında siren sesleri yükseliyor !
Mersin Milletvekili Özkan MEİGDER’i ziyaret etti
Mersin Milletvekili Özkan MEİGDER’i ziyaret etti
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣