esruhum.com aradığın eşi bulan site

İnsanoğlu var olduğundan beri sevme, sevilme ve ilgiye her zaman ihtiyaç duymuştur.

esruhum.com aradığın eşi bulan site
esruhum.com aradığın eşi bulan site Tugrul Demir
Bu içerik 815 kez okundu.

İnsanoğlu var olduğundan beri sevme, sevilme ve ilgiye her zaman ihtiyaç duymuştur. Küçük bir çocuğun dikkat çekmeye çalışması, bazen günlük hayattaki yalnızlıklarımız, hatta sokak hayvanları bile; kısacası tüm canlıların temel bir ihtiyacı. Bunu gizlemenin veya inkar etmenin bir durumu yok. Bazen yalnız kalmak istiyorum inat etsek de, aslında “hepimizin” hayatını renklendirecek; belki de ikinci baharı yaşatabilecek bir eş arayışı içinde olduğumuz ve aradığımız aşkı bulmak istememiz bir gerçektir.

Sosyal hayattan git gide uzaklaşmamız, televizyonlarda yayınlanan ve tamamen samimiyetsiz ortamlara sahip olan izdivaç programları ve internet üzerinde partner bul, aşkını bul, eş bul, görüntülü sohbet, anonim chat, anonim sesli chat, arkadaşlık sistemleri, koca bul gibi; tamamen sizi kandırmaya yönelik ve sizin amacınız dışında, kazıklamaya yönelik pek çok uygulama var. Ayrıca bu uygulamalar hala aktif olarak yayınını sürdürüyor. Daha da kötüsüne gelecek olursak, buralardan bulduğunuz kişiler huyu huyuna olmayabiliyor. Özet olarak, maddi ve manevi aldatılma ve bir bunalım yine dönüp dolaşıyor. Oldukça samimiyetsiz olan bu ortamlara girmenize ne gerek var ? Zaman ve para kaybetmek istiyorsanız şu anda bu sayfayı kapatın ve bu yerlere dahil olun.

Yıllardır faaliyette olan esruhum.com, bildiğiniz arkadaşlık sitelerinden birisi değildir. Eş aramakta olan kullanıcıların aradıkları eşe dair belirlediği kriterler üzerine site üzerinden bir form doldurduğu online olarak başvuru yapabilecekleri elit bir evlendirme ajansıdır. Bu ajansın amacı sizleri sosyal medyadaki izdivaç saçmalıklarından kurtararak, üstelik aradığınız özellikle bir eşe sahip olmayı size sunmakta. Başvuru sonrasında ajans tarafından aranıp bilgilerin teyidi alınır. Ardından yapılan başvurular incelenerek uygun eşleştirmeler ajans tarafından yapılır.

esruhum.com aynı zamanda, internet bağımlılarına karşı duran bir firmadır. Bu sayede, bekar kişilerin katılabileceği gezi gibi sosyal etkinlikler düzenlenmektedir. Bu etkinlikleri sadece İstanbul için gerçekleştirmekteyiz.

Tüm çalışmalarımız,sitemizde, @esruhunubul facebook adresimizde ,@esruharaniyor instagram sayfamızda bulunmaktadır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SON DAKİKA :Kosova - Sırbistan Sınırında siren sesleri yükseliyor !
SON DAKİKA :Kosova - Sırbistan Sınırında siren sesleri yükseliyor !
Mersin Milletvekili Özkan MEİGDER’i ziyaret etti
Mersin Milletvekili Özkan MEİGDER’i ziyaret etti
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣