Şimdi O Moda: Kalıcı Dudak Dolgusu

Son dönemlerde çok moda olan ve adından sıklıkla söz ettiren dolgu uygulaması kalıcı dudak dolgusudur. Dudakların ince ya da kalın olması tamamen genetiktir. Doğuştan olan bu durum karşısında yapılabilecek birçok estetik temelli uygulama bulunmaktadır.

Şimdi O Moda: Kalıcı Dudak Dolgusu
Şimdi O Moda: Kalıcı Dudak Dolgusu Tugrul Demir
Bu içerik 657 kez okundu.

 

 

            Son dönemlerde çok moda olan ve adından sıklıkla söz ettiren dolgu uygulaması kalıcı dudak dolgusudur. Dudakların ince ya da kalın olması tamamen genetiktir. Doğuştan olan bu durum karşısında yapılabilecek birçok estetik temelli uygulama bulunmaktadır. Kalıcı dudak dolgusu uygulaması da bunlardan bir tanesidir. Bu dolgu uygulamasının mantığı diğer yüz dolguları ile aynıdır. En ince dudakları bile dolgun gösteren ve bunun yapay bir şekilde değil doğal bir şekilde yapan bu uygulama sayesinde istenilen ve hayali kurulan dudaklara kavuşulması mümkündür. Kişinin kendi dudağıymış gibi görünen ve kararında yapıldığında sahte durmayan kalıcı dudak dolgusu dudaklarının inceliğinden yakınan herkes için ideal olan uygulamalardan bir tanesidir.

 

 Kalıcı dudak dolgusu

 

            Dudak dolgusu İstanbul gibi büyükşehirlerde son derece popüler olan estetik uygulamalardandır. Yapımı son derece kolay olan ve kısa sürede etkisini gösteren uygulama dudaklarından rahatsız olan kişilerin bu şekilde hayatlarını sürdürmeleri zorunluluğunu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede en ince dudakların bile biçimli bir hal alması mümkündür. Dolgun dudaklar her dönem güzellik sembolü olarak gösterilmiştir. Bu sebeple ince dudakları olan kadınların birçoğu bundan rahatsızlık duymakta ve dudak dolgusu uygulamasına yönelmektedir.

 

            Bu sayede hem doğal görünümlü hem de eskisinden daha dolgun olan dudaklara sahip olunacaktır. Günümüzde son derece rağbet gören bu uygulamada dudağa enjekte edilen dolgunun ne olduğu son derece önemlidir. Dudak dolgusu İstanbul ya da Ankara gibi büyükşehirlerde bulunan güvenilir yerlere yaptırılmalıdır. Bunun sebebi ne olduğu bilinmeyen yerlere yaptırılan dudak dolgusu uygulamaları son derece tehlikeli olduğudur.

 

 Kalıcı dudak dolgusu avantajları nelerdir?

 

            Kalıcı dudak dolgu uygulaması yalnızca dudakları dolgunlaştıran bir estetik uygulama değildir. Bunun yanı sıra isteğe bağlı olarak belirli bölgeler ön plana çıkartılacak ve dudak çizgisi yeniden biçimlendirilecektir. Aynı zamanda dudakların orantısını da düzenleyen uygulama sayesinde muntazam ve düzgün biçimli dudaklara sahip olunması mümkündür. Hyalüronik asit enjeksiyonu ile yapılan bu uygulama vücuda hiçbir zararı olmayan bu madde ile yapıldığından herhangi bir alerjik reaksiyona yol açmayacaktır. Uygulama sırasında problem çıkabilmesi için kullanılan malzemenin hyalüronik asit değil farklı bir şey olması gerekmektedir. Bu noktada doğru estetik merkezi seçimi büyük önem kazanmaktadır.

 

 Prp tedavisi nedir?

 

            Prp tedavisi hem saça hem de yüze uygulanabilen bir tedavidir. Saç prp tedavisi uygulamasının temeli insan kanına dayanmaktadır. Kişinin kendi kanından elde edilen maddelerin farklı maddeler ile bir araya getirilmesi ile yapılan prp uygulaması tamamen doğal içeriklidir ve bu yönü ile ne bir alerji ne de komplikasyona neden olacaktır. Saçların beslenmesini ve gürleşmesini sağlayan saç prp tedavisi, hazırlanan prp sıvısının kafa derisine enjekte edilmesi ile tamamlanacaktır. Birkaç seanstan oluşan uygulama sayesinde istenilen etkinin alınması mümkündür.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SON DAKİKA :Kosova - Sırbistan Sınırında siren sesleri yükseliyor !
SON DAKİKA :Kosova - Sırbistan Sınırında siren sesleri yükseliyor !
Mersin Milletvekili Özkan MEİGDER’i ziyaret etti
Mersin Milletvekili Özkan MEİGDER’i ziyaret etti
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣