TRT 1 Gündüz Kuşağı!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında 17 Ekim Salı günü Türkiye’nin en genç kalp ve damar cerrahisi doçentlerinden, Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ ve evliliklerdeki sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ izleyici ile buluşacak.

TRT 1 Gündüz Kuşağı!
TRT 1 Gündüz Kuşağı! Tugrul Demir
Bu içerik 1103 kez okundu.

Sağlığa dair her şey Doktor Geldi'de!

Sağlık Bakanlığı’nın katkılarıyla hazırlanan ve Dr.Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ programı 17 Ekim Salı günü saat 12.45’te TRT 1’de izleyicisi ile buluşacak.

 

Salı günü ekrana gelecek olan ‘Doktor Geldi’ programında, Halit Yerebakan, metabolizmayı Hızlandıran gıdalardan örnekler verecek. Doç. Dr. Turhan Özler, Carpal Tünel Sendromu hakkında bilgi verecek. Fizyoterapist Canan Akar, iş yerinde yapılabilecek basit egzersiz hareketlerine örnekler verecek.

 

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

17 Ekim 2017 Salı günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programında, aile terapistinin verdiği görevleri uygulamaya çalışan Meryem ve kızı Asiye, Yunus’un oyunbozanlıklarıyla karşılaşacaktır. Asiye babasına Serdar’dan bahsetmesi için annesinden yardım ister ama Yunus kızını Dursun’la evlendirmeye karar vermiştir bile...

 

Hafta içi her gün saat 14.40’ta TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan gerçek hayat öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan “Bir Yastıkta Kocayalım” ‘Evlilik nedir?’, ‘Bu önemli birliktelik sevgiyle, saygıyla, sabırla yıllarca sürer mi?’, ‘Neden zamane evlilikleri bu kadar çabuk sonlanıyor?’, ‘Neden boşanmalar bu kadar artıyor?’ gibi sorulara cevap arayacak.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣