TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Çok Renkli!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında 12 Ekim Perşembe günü Türkiye’nin en genç kalp ve damar cerrahisi doçentlerinden, Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ ve evliliklerdeki sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ izleyici ile buluşacak.

TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Çok Renkli!
TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Çok Renkli! Tugrul Demir
Bu içerik 968 kez okundu.

Sağlığa dair her şey Doktor Geldi'de!

Sağlık Bakanlığı’nın katkılarıyla hazırlanan ve Dr.Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ programı 12 Ekim Perşembe günü saat 12.45’te TRT 1’de izleyicisi ile buluşacak.

 

Perşembe günü ekrana gelecek olan ‘Doktor Geldi’ programında, Uzm. Dr. Özge Kızılkale, kadın hastalıkları konusunda bilgi verecek. Uzm. Dr. Canan Öztürk, sivilcelerin nedenleri ve tedavisi hakkında merak edilen soruları cevaplayacak. Nigar Dilvin Şimşek ise sivilce tedavisinde kullanılan birbirinden farklı tarifle ekranda yer alacak.

 

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

11 Ekim 2017 Çarşamba günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programında, Cenk Nurten hanımla evine dönmesi konusunda konuşunca, Nurten Hanım yeni bir numara planlayacak ve bir kaza geçirecektir. Cenk’in bu konuşmasından Elif’i sorumlu tutan ve Elif’i oğlundan ayırmak için kötü planlarını devam ettiren Nurten hanımın bu seferki mesaj taktiği çok kötü sonuçlar doğuracaktır. Aldatıldığını zanneden Cenk Elif’e ne tepki verecek?

 

Hafta içi her gün saat 14.40’ta TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan gerçek hayat öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan “Bir Yastıkta Kocayalım” ‘Evlilik nedir?’, ‘Bu önemli birliktelik sevgiyle, saygıyla, sabırla yıllarca sürer mi?’, ‘Neden zamane evlilikleri bu kadar çabuk sonlanıyor?’, ‘Neden boşanmalar bu kadar artıyor?’ gibi sorulara cevap arayacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣