Ofis Bekleme Grupları

Ofis Bekleme Grupları
Ofis Bekleme Grupları hande

Ofis Bekleme Grupları

Ofislerin en dikkat çeken alanlarını oluşturan lobilerinde yer alan bekleme gruplarının, kaliteli ve konforlu olması, yenilikçi çizgilerden oluşması, kurumlara prestij kazandırıyor. Turkuaz Mobilya bekleme gruplarında oluşturduğu inovatif çözümlerle dikkat çekiyor. 2022 yılında ürettiği Beluga bekleme ünitesi ve yeni nesil yönetici masası Load serisiyle German Design Award tarafından verilen, mükemmel ürün tasarımı ödülüne layık oluyor. Yenilikçi ve sıra dışı çizgilerden oluşan ürünüyle en prestijli ödüle layık olan marka, modelinde konfor, rahatlık ve estetik şıklık sunuyor. Global pazarda adını modelleriyle ve kalitesiyle duyuran Bürotime İstanbul, geniş ürün seçenekleriyle üretimini gerçekleştiriyor.

Ofis Bekleme Grupları Modelleri

Tasarım ödülüne layık bulunan Beluga modelinin ana gövdesi çok sayıdaki kayıttan oluşuyor. Kavisli oturma alanı, akıcı çizgileriyle, estetik algısını üst düzeye taşıyan formu sağlıyor. Mobilya algısının yerini tasarım objesi olarak değiştiren model, beş farklı metalik rengiyle geleceğin özgünlüğünü taşıyor. Hastane, ofis ve otel lobilerinde konser, sanat galerisi, müze ve tiyatro fuaye alanlarına, şık ve estetik görünüm kazandırıyor.

Günümüzde hızla kurumsallaşan ve dijitalleşen firmalarda oluşturulan yeni departmanlar için bekleme alanları büyük önem kazanıyor. Dijital reklam bölümü, yazılım ve müşteri hizmetleri, sosyal medya yönetimi gibi alanlarda daha çok açık ofis mobilyalarına ve bekleme ünitelerine ihtiyaç duyuluyor. Modern departmanlarda minimal, pratik ve modüler üniteler tercih ediliyor. Fonksiyonel ihtiyaca yönelik tasarımlar ön plana çıkıyor. Aerodinamik yapılarda modüler yapılar dinamizmi artırıyor.

Bekleme üniteleri yönetici odalarında, çalıma masası karşısında, giriş ve sekreterya alanlarında tercih ediliyor. Alan büyüklüğüne göre kanepe, bekleme koltukları, ikili veya üçlü gruplar, modüler ayrılabilir gruplar tercih ediliyor. Bekleme alanlarında kullanılan ürünlerin rahatlığı ve konforlu kurumsal prestiji destekliyor. Ofis renklerine uygun tasarımlardan oluşan ürünlerde deri ve kumaş seçenekleri bulunuyor.

Bürotime Kocaeli ürün seçenekleri içinde yer alan Keops bekleme kanepesi tasarım özelliğini, dünyanın yedi harikasında yer alan Keops piramitlerinden alıyor. Piramitlerden esinlenilerek oluşturulan model, üst tarafta daralan özelliğiyle geniş ve rahat dinlenme alanı yaratıyor. Ofislere karakteristik saygınlık sağlayan model deri tasarımıyla dikkat çekiyor. Sırtsız, sırtlı, yarım sırtlı, ikili ve tekli modelleriyle konforlu alanlar oluşturuyor. İnce ayaklı ve kontras renklerle tasarlanan düğmeleri zarif şıklık sağlıyor.

Ofis Bekleme Grubu Özellikleri

Ofis bekleme alanlarında seçilecek ürünlerin ihtiyaca cevap verecek özelliklerde olması gerekiyor. Mobilya grupları uzun kullanım ömrüyle üretiliyor. Ortak alanlarda firmayı yansıtan ürünlerin kaliteli, dayanıklı, şık ve estetik olması gerekiyor. Seçimlerin uzun vadede de çözüm oluşturması bekleniyor. Ofis bekleme üniteleri seçerken sorulacak sorular:

  • Kurumsal imaja ve kurumsal renklere uygun mu?
  • Ofis alanındaki renklere ve alana uygun mu?
  • Yoğunluğa cevap verecek kapasiteye sahip mi?
  • Malzeme kalitesi yoğun kullanıma dayanıklı mı?
  • Ürün tasarımı kurum prestijini yansıtıyor mu?

Ürün seçimlerinin bu soruları karşılaması gerekiyor. Turkuaz Mobilya üretimlerinde kullanılan malzeme kalitesi, dayanıklı ve 1. sınıftır. Ürünler dayanıklı ve uzun kullanım sürelerinden oluşuyor. Garantili ürünler firma prestijini ve kimliğini en iyi şekilde yansıtıyor.

Ofis Bekleme Grubu Fiyatları

Tasarımda öncü ve yeni modellerle ön plana çıkan Bürotime markası ürün kalitesi, şık tasarımları ve kaliteli aksesuarlarıyla tercih ediliyor. Dünya çapında yenilikçi modellere imza atan firma, maliyet dengesi oluşturarak en ekonomik ve uygun fiyatlarda ürün satışlarını yapıyor. Yurtiçi ve yurtdışı pazarda adını kalitesiyle duyuran firma, ofis mobilyası alanında lider konumda bulunuyor.

Oturma ve bekleme grupları, tamamlayıcı ve depolama birimlerinde kullanılan modüler sitemleri, her alanda yaratıcı çözümler oluşturuyor. Kaliteli ürün tasarımlarını, zarif ve ince kişiselleştirilebilen detaylarla zenginleştiriyor. Geleceğin çizgilerini yaratan firma modelleriyle inovatif yaklaşım sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 22 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 22 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 21 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 21 Eylül 2023