Genç Yaşına Rağmen Birçok Başarıya Sahip; Mirza DMF

Genç Yaşına Rağmen Birçok Başarıya Sahip; Mirza DMF
Genç Yaşına Rağmen Birçok Başarıya Sahip; Mirza DMF hande

Genç Yaşına Rağmen Birçok Başarıya Sahip; Mirza DMF

Mirza DMF ismi ile bilinmekte olan Ömer Mirza Öztürk hep iş alanında hem de müzik alanında büyük bir başarı elde ediyor. Peki Mirza DMF kimdir?

Ünlü bir iş adamı olan Cuma Öztürk’ün oğludur. 1999 senesinde Ağrı Doğubayazıt’ta doğmuştur. Asıl adı Ömer Mirza Öztürk olarak bilinmekte olup eğitim hayatını başarılı bir şekilde bitirmiştir. Aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri içerisinde tıp öncesi eğitim almıştır. Başarılı bir iş adamı haline gelen ünlü isim 2019 senesinde babasından işi devralmış ve bu alandaki çalışmalarına devam etmeye başlamıştır.

Ev tekstili alanında gerçekleştirdiği başarılı ticaretin yanı sıra müzik sektörü konusunda da sıklıkla adını duyurmayı başarıyor.  Sahip olduğu yeteneği ile birlikte birbirinden kaliteli müziklere imza attı. Sahip olduğu başarılı besteleri ile birlikte Youtube kanlı üzerinde büyük bir kitleye sahip olmakta. Youtube kanalının yanı sıra Instagram adresini de aktif kullanarak büyük bir takipçi kitlesine sesleniyor.

Başarılı İş Hayatı

Mirza DMF olarak bilinen ünlü isim sahip olduğu tekstil sektörü içinde faaliyetleri gün geçtikçe aktif bir şekilde devam ediyor.  Ağrılı ünlü isim başarılı bir iş adamı olarak gündemde. Tekstil alanında Harz tekstil ismi ile tanınıyor. Tekstil alanında daima kalitesini ön plana çıkaran işler oluşturuyor. Başarılı firma Ülkemiz içerisinde olduğu gibi yurt içi kesimlere de ulaşmayı başarıyor.  Tekstil alanında mevcut firmanın büyümesi için kendini geliştirmeye çalışıyor.

Peki Bu Başarı Nasıl Elde Edildi?

Ömer Mirza Öztürk genellikle Mirza DMF ismi ile tanınıyor. Bu durumun temel nedeni ise içerisinde yer alan sosyal medya adresini aktif kullanmasıdır. Genellikle daima ev tekstili kategorisi ile ön plana çıksa da müzik sektöründe de başarısı göz ardı edilemeyecek kadar büyük olmakta. Dürüst bir iş adamı olarak sektörde yer alırken aynı zamanda müzik sektöründe de önü oldukça açık oluyor. Müzik hayatında daima ön planda yer alıyor.

Oluşturmuş olduğu besteleri ile pek çok kişinin hayranlığını elde ederken müzik alanında çeşitli açıklamalarda bulunarak müzik için olan tutkusunu en iyi şekilde anlatıyor, İş hayatının yoğun olması nedeni ile birlikte müzik için gereken zamanı veremediğini ifade ediyor. Hayatında hem iş hem de müziğin önemli olduğunu anlatırken aynı zamanda idolleri olduğunu ve onları takip ettiğini de belirtiyor.

Ömer Mirza Öztürk İlgi Alanı

Ömer Mirza Öztürk, ilgi alnı olan müzik konusunda birtakım eğitimler almış ve kendini geliştirmeye başlamıştır. İş alanında üstün bir başarı elde etmiştir. Ancak iş ve müziği beraberinde ilerletmeyi başarmıştır.  Yaptığı besteleri ile büyük ilgi çekerken özellikle Instagram ve Youtube bu alanda takipçilerine daha kolay bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

İstanbul içerisinde ülkemizin en iyi müzik platformlarından birisi olarak   DMF Records kurucusu olarak da kendini tanıtmaktadır. İçerisinde bulunduğu müzik sektöründe uzun yıllar yer almış olup çeşitli müzik yapımında besteciliği ve söz Yapı mezarlığı gibi yetenekleri ile ön planda yerini alır. Müziğin yanı sıra pek çok e-ticaret projesinde kendi ismi de geçmektedir.

 Ömer Mirza Öztürk Kim?

Birbirinden farklı sektör içerisinde aktif bir çalışma gösterirken aynı zamanda sıklıkla ismi duyulan bir kişi haline gelmektedir. Sektör içerisinde başarılarıyla ön planda olan Mirza aynı zamanda inşaat sektöründe ve tekstil sektöründe ayrı ayrı konumlarda öneme sahip olmakta.

 Başarılı bir şekilde kurduğu markasını doğru bir şekilde ilerletmeyi başarırken aynı zamanda markanın müdürü olarak da görevi aktif bir şekilde gerçekleştiriyor. Çocukluğundan itibaren çeşitli eğitimler almasını yanı sıra davranış ve yetenek olarak kendini geliştirmeyi başarmış ve günümüzdeki konumuna tırmanmıştır.

 Genç ve Başarılı Bir Genç

Özellikle iş ve müzik hayatım sosyal adresler üzerinde de sıklıkla sevenleri ile paylaşıyor. Instagram gibi adreslerde genel olarak Mirza DMF olarak bilinir. Gerçekten Mirza Öztürk olarak iş camiasında yer alırken aynı zamanda müzik camiasında da farklı bir başarısı bulunmaktadır. Küçüklüğünden itibaren yurt dışında da almış olduğu eğitimler bugünkü hayatında büyük bir yere sahip olmakta. Karven holding sahibi olarak yer alırken aynı zamanda küçük yaşta yaşadığı bazı sağlık problemleri ile daha güçlü bir yapıya sahiptir.

Gerçekleşen başarısının yanı sıra günümüze kadar gerçekleştirmiş olduğu diğer faaliyetler ve tutkuları onun ilerlemesi üzerinde oldukça etkili olduğunu bizzat kendi de ifade etmektedir. 1999 doğumlu olan isim aslen belli bir süre köyde hayat sürmüş daha sonrasında ise büyük bir hastalık problemi ile zor bir süreç yaşamıştır. Bu durum karşısında hayat konforunu arttırmak amacıyla şehirde yaşamına başlamış ve kısa bir süre içerisinde sağlığına kavuşmuştur.

Daha sonrasında ise 16 yaşında aktif bir eğitim hayatı görmüş ve bunu Rusya’da sağlamıştır. Gelecekte çalışması için küçük yaşta bazı yatırımlar gerçekleştirmiş ve bu alanda disiplinini elinde bulunduruyor . Aslında Tıp eğitimi görmeyi çok istemiş ve bunu başarmıştır ancak yaşanılan bazı problemlerden dolayı kısa bir süre sonra ülkemizi Temelli olarak dönüş yapmıştır.

Günümüzde ise ülkemizde yaşamaya devam ederken aynı zamanda sektör içerisinde bakıldığında en genç ve en başarılı isimlerden birisi olmayı başarıyor. Birbirinden farklı sektörlerde adını gösteren başarılı isim aynı zamanda sahip olduğu hedefleri yönünde de ilerlemeye devam ediyor.

Mirza DMF ve Müzik

Küçük yaşında bazı problemler ile karşılaşmasına rağmen asla pes etmeden ilerleyen isimlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Tekstil ve inşaat gibi sektörlerde genç bir iş ya durumu olarak bilinmesine rağmen asıl hobisi müzik olarak bilinmekte. Sahip olduğun müzik yeteneği pek çok kişi tarafından yakından takip edilmekte ve beğenilmektedir. En büyük ilgisi haline gelen müzik farklı özgü tasarımları ile bestelenmekte ve hatta yurtdışındaki platformlarda dahi yakından takip edilerek satılmaktadır.

Kendini tamamen müzikte bulduğunu ifade eden başarılı isim aynı zamanda bu iş alanında da ilerleme sağlamayı hedefliyor. Ülkemizde yer alan sayılı iş adamları arasında yerini alırken aynı zamanda birden fazla işletme içerisinde başarılı bir şekilde ilerleyen sayılı kişilerden birisi olmayı başarıyor.

 

Sosyal Medyada; Mirza DMF

Günümüz de vazgeçilmez bir konumda olan sosyal medya aynı zamanda Mirza içinde aynı şekilde kullanılmakta. Sahip olduğu sosyal medya adresleri ile birlikte kendini başarılı bir şekilde tanıtırken aynı zamanda günümüzde diğer faaliyetlerin aktif bir şekilde sergilemektedir. Özellikle Instagram ve YouTube adreslerini aktif olarak kullanılan bu isim pek çok kişiye hitap etmekte ve kanalını her geçen gün daha büyük noktalara taşımaktadır.

Müzik hayatında pek çok değişim ile karşı karşıya kalan bir isim olarak sahip olduğu Özgün eserleri ile büyük bir kitlenin de yakından takipçisi haline geliyor. Ülkemizde onun eserlerini severek dinleyen pek çok kişi yer alırken aynı zamanda yurt dışında da büyük bir ses getirmeyi ve kendini kanıtlamayı başaran birisidir.

Amerika eğitim süreci içerisinde aniden eğitim hayatı bitti. Bu durum onun için ani ve şok edici bir olay haline gelse de ünlü isim bundan ders alarak ilerledi. Ve bu alanda aldığı dersler işe yaramış olacak ki günümüzde büyük başarılar ile anılan bir isim haline geldi.

Kaynak:https://harz.fr/

 

 

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 13 Ekim 2023 Cuma
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 13 Ekim 2023 Cuma
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 11 Ekim 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 11 Ekim 2023