Estedy Clinic direktörü Duygu Yaman; " Türkiye Sağlık turizminde Dünya'nın en tercih edilen ülke konumundadır "

Estedy Clinic direktörü Duygu Yaman;
Estedy Clinic direktörü Duygu Yaman; hande

Estedy Clinic direktörü Duygu Yaman; " Türkiye Sağlık turizminde Dünya'nın en tercih edilen ülke konumundadır "  

Türk hekimlerimizin inanılmaz başarısı  ve deneyimi  alınan hizmet kalitesii ile birlikte  , Türkiye'yi bu alanda  tercih edilen ülkelerden yapmıştır. Türkiye’deki saç ekimi klinikleri, fiyat avantajı ve hasta memnuniyeti gibi nedenlerle birçok turist tarafından tercih ediliyor. . . "

Estedy Clinic kurucusu Duygu Yaman saç ekim sektörüyle alakalı 10 yıla aşkın deneyimiyle  şunları iletti;; "Saç ekimi, saç dökülmesi sorunu ya da saç kaybı yaşayan kişilerde seyrelme ve kellik sorununa doğal ve kalıcı bir çözüm yoludur.  Genetik yapı, hormonal problemler, çevresel faktörler, stres, hastalıklar ve ilaç kullanımı gibi birçok nedenden ötürü kalıcı saç dökülmeleri yaşanılabiliyor.

“”Günümüzde saç  kaybına en kalıcı çözüm. ” 
Saç ekim operasyonu’dur.

Saç ekimi operasyonu yaptırmak isteyenler de   Değerlendirdiğimiz önemli bir kaç kriterden biri donör bölgesinin ekim için gerekli  olan kök  sayısına uygun olmasıdır saç kaybı yaşanan alan ve donör bölgesi değerlendirildikten  sonra kişiye özel planlanan ön saç çizgisi ve Ekim yöntemiyle yaklaşık 6ila 8 saatsüren bir operasyon süreci başlar 

Yaman, “Günümüzde en çok kullanılan saç ekimi yöntemi Safir FUE  (Follicular Unit Extraction )ve DHI( Direct Hair Implantation )ekimidir. FUE uygulamasında kişinin ekim bölgesi traş edilir ve hastaya özel safir uçlu kalem  ile kökleri yerleştireceğimiz kanallar açılır  , DHI yönteminde ise  saç ekiminde ekim bölgesi traş edilmeden direkt olarak ekim işlemi gerçekleştirilir. ” 

Operasyon sonrası süreçte ise kontrollerinizi  mevcut saçlarınız ve ekilen saçlarınızın medikal desteğini  kliniğinizle iletişim halinde olarak devam etmelisiniz  diye ifade etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 22 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 22 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 21 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 21 Eylül 2023