Fransızca Kursu

Fransızca Kursu
Fransızca Kursu hande
Bu içerik 125 kez okundu.

Fransızca Kursu

Firmamız tarafından sizlere sunulan Fransızca kursu, sizlerin dili en etkili şekilde öğrenmenizi sağlayarak Fransızcayı öğrenmenizde yardımcı olur. Bu konuda uzman personellerle çalışan firmamız sizlere destek olarak dil eğitiminde oldukça faydalı aktiviteler sunacaktır. Bu nedenle dil eğitimi konusunda aklınızda kalan herhangi bir sorunun cevabını vererek dil eğitiminizde başarılı sonuçlar alınabilecektir.  Farklı teknikler kullanarak yapılan dersler sonrasında sizlere kalıcı olarak dil eğitimi verilecektir. Dil eğitiminde başarılı olmak isteyen herkes için uygun teknikler kullanılan firmamızda sizlere oldukça verimli etkinlikler sunmaktadır.

Dil Eğitiminde Uygulanacak Adımlar

Dil eğitimine başlamadan önce öncelikle bir dil seviye belirleme testi yapılmalıdır. Bu seviye testine göre belirlenecek program dahilinde sınıflara ayrılarak eğitime geçilmektedir. Özellikle ayda bir yapılabilecek tekrar testleriyle tekrar seviyede gelişip gelişemediğine karar verilir. Gelişim olduğu takdirde bir üst seviyeye geçilerek Fransızcada daha da gelişilmesi mümkündür.

Üst sınıfa geçilmede kullanılması gereken kural tek seviye belirleme testi olmamalı, kişilerin pratik anlamda da ne kadar yetenekli olabildiği görülmelidir. Özellikle günümüzde ülkemizin genel olarak bilgi ağırlıklı eğitim vermesi üzerine bunun sonuçlarının çok fazla fayda görülmemesi üzerine yeni yöntemler geliştirebilmek için çalışmalar başlatılmıştır. Bu çalışmalar daha çok yeni olduğu için henüz belli bir gelişme görülmemiştir. Fakat modern teknikler kullanıldığı yerlerde özellikle dil eğitiminde oldukça faydalı olduğu görülmüştür. Ülkemizde de oldukça üst noktalara gelen pratik öğretimi, oldukça faydalı bir eğitim olduğu oldukça fark edilmiştir.

Dil Eğitiminde Kullanılan Teknikler

Dil eğitiminde doğrudan, işitsel ve dil bilgisi şeklinde teknikler kullanılmaktadır. Bu yöntemler kimi zaman tek başına kimi zaman birleştirilmiş şeklinde kullanılarak etkili bir öğretim tekniği geliştirilmeye çalışılmıştır. Doğrudan yöntem, genellikle Türkiye’de kullanılan yöntemdir. Bu yöntemde doğrudan dil bilgisi ve kelimeler verilir ve herhangi bir pratik yapılmadan öğrencilerden ezberlemesi beklenir. İşitsel eğitimde eğitmenin konu içeriklerini herhangi bir yazı olmadan aktarması şeklinde iletilir. Bu yöntem pratik olduğu için genellikle tüm öğretmenler tarafından sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Bu nedenle genelde Türkiye’de de sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Dil bilgisi yönteminde ise dilin tamamıyla dil bilgisi kısmının öğrencilere verilmesi anlamına gelmektedir.

Firmamız tüm bu modern teknikleri kullanarak Fransızca kursu derslerini sizler için hazırlamaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣