Protez Tırnak Ne Kadar Süre Kullanılabilir?

Protez Tırnak Ne Kadar Süre Kullanılabilir?
Protez Tırnak Ne Kadar Süre Kullanılabilir? hande

Protez Tırnak Ne Kadar Süre Kullanılabilir?

Protez tırnak son derece doğal görünümü ile son yıllarda daha fazla kadın tarafından yaptırılmaktadır. Pek çok kişi protez tırnağın uzun tırnaklara sahip olmak isteyen kadınlar tarafından yaptırıldığını düşünmektedir. Oysa tırnaklarının görünümünden memnun olmayan kadınlara da yapılabilmektedir. Protez tırnak yapılması ile birlikte ortalama dört hafta kullanılıyor. Bunun yanında gerekli bakımlar yapıldığı takdirde daha uzun kullanılabiliyor. Yapılan protez tırnağın uzun süre kullanılabilmesi için mutlaka güzellik uzmanı tarafından uygulanması gerekiyor. Protez tırnak yapılırken farklı yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemler arasında ise şunlar yer almaktadır.

  • Jel tırnak
  • Dipping
  • Akrilik

Protez Tırnak Nasıl Çıkartılır?

Estetik tırnaklara sahip olmak isteyen kadınların yaptırmayı tercih ettikleri protez tırnağı kişinin evde kendisinin çıkartmaya çalışması tavsiye edilmemektedir. Leman Demir güzellik salonunda yapılan uygulamaların çıkartılması işlemi de yapılmaktadır. Yapılan protez tırnağın evde çıkartılması önerilmemektedir. Protez tırnağın üzerine kişinin kalıcı oje yaptırması mümkün oluyor. Bunun yanında istendiği takdirde kalıcı oje uygulaması da yapılmaktadır.

Tırnak bakımı konusuna önem veren kadınlar protez tırnağın kendi tırnaklarına zarar vermesi endişesini yaşamaktadırlar. Oysa son teknolojiyi kullanan ve işini titizlikle yapan güzellik salonu tercih ettiğinizde bu endişeyi yaşamanıza gerek bulunmuyor. Güzellik salonumuzda kendi tırnağınızın korunması için özel solüsyon kullanılmaktadır. Protez tırnakların son derece doğal görünümde olmasına önem veriliyor. Üzerine evde kendiniz oje sürebiliyor ve asetonla silebiliyorsunuz. Aseton tırnağa kesinlikle zarar vermemektedir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 13 Ekim 2023 Cuma
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 13 Ekim 2023 Cuma
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 11 Ekim 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 11 Ekim 2023