Sundia By Liberty Exclusive Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Sundia By Liberty Exclusive Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Sundia By Liberty Exclusive Hakkında Bilinmesi Gerekenler hande

Sundia By Liberty Exclusive Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Fethiye; Türkiye’nin en güzel tatil beldeleri arasındadır. Coğrafya derslerinden aşina olduğumuz üzere Muğla iline bağlıdır. Ülke ekonomisine ciddi katkıda bulunur. Çünkü, her yıl Fethiye’ye binlerce yabancı turist gelir.

Fethiye; bünyesinde bulunan otelleri ile de dikkat çeker. Sundia By Liberty Exclusive; Fethiye’nin en iyi otelleri arasında bulunur. Kullanıcılardan almış olduğu olumlu yorumlar ile farkını ortaya koyar. Yazımız sayesinde hem Fethiye hem de Sundia by Liberty Exclusive hakkında bilgi alabilirsiniz.

Fethiye’de Ne Yapılır?

İlk olarak, yolunuz Fethiye’ye düştüğü takdirde yapabileceklerinizden bahsedelim!

  • Her şeyden önce, Çalış Plajı’nı ziyaret etmelisiniz. Fethiye’nin en geniş plajıdır. Plajın yanında çok sayıda otel, restoran ve hediyelik eşya satan dükkan bulunur. Ailelerin denize girebileceği bir plajdır. Ilık ılık esen rüzgarı ve eşsiz güzellikteki manzarası ile yürüyüş yapmak için de ideal bir yer olduğunu gösterir.
  • Ölüdeniz; yalnızca Fethiye’nin değil Türkiye’nin en önemli güzelliklerinden birisidir. Doğa harikası bir yer olarak tanımlanabilir. Her yıl binlerce turist Ölüdeniz’i görmek adına Fethiye’ye akın eder. Ayrıca, burada rüzgar sörfü ve kite sörf gibi farklı sporları yapmak da mümkündür.
  • Sarp kayalıklarla çevrili Kelebekler Vadisi; Fethiye’nin doğal güzellikleri arasında bulunur. Bünyesinde seksenden fazla kelebek türüne yer verir. Ayrıca, tıpkı Ölüdeniz gibi gören herkesi kendisine hayran bırakacak türden atmosferi mevcuttur.
  • Övgüyü en az Kelebekler Vadisi kadar hak eden bir diğer yer ise Kabak Koyu! Tarihi Likya Yolu üzerinde yer alan Kabak Koyu; yalnızca Fethiye’nin değil Türkiye’nin en güzel plajlarından birisi olarak tanımlanabilir.
  • Fethiye’yi bir iki günde gezmek mümkün değildir. Buranın hakkını vermek adına en az bir hafta ayırmak gerekir. Bu yüzden, Sundia By Liberty Exclusive gibi kaliteli otellerde konaklamak şarttır. Yolu Fethiye’ye düşenlerin yapması gereken aktivitelerden birisi de kesinlikle 12 Adalar Turu! Ayrıca, Babadağ’ın eteklerinde yamaç paraşütü deneyimi yaşamak da son derece doğru bir karar olacaktır.

Sundia By Liberty Exclusive Neler Vaat Eder?

Beş yıldızlı bir oteldir. Otelin odalarında dünyaca ünlü ressamlara ait çok sayıda tabloya rastlanır. Ayrıca, otelin denize sıfır olduğunu da ifade etmeliyiz. Otelin her noktasından uçsuz bucaksız maviliği görmek mümkündür. Sundia By Liberty Exclusive; iyi bir otelde olması gereken tüm özellikleri bünyesinde barındırır. Odaların kalitesine diyecek söz yoktur. Deluxe oda kara manzaralı veya yandan deniz manzaralı seçenekleri büyük rağbet görür. Ayrıca, deniz manzaralı deluxe oda, aile odası, deluxe süit bağlantılı oda gibi seçenekler de beklentileri karşılar.

Sundia by Liberty Exclusive; restoran ve barları ile de sınıfı geçer. Farklı mutfaklara ait lezzetlerin yer aldığı restoranlarda bir şeyler yemek keyifli bir aktivite olacaktır. Son olarak, otelin fitness & SPA imkanları da oldukça iyidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 13 Ekim 2023 Cuma
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 13 Ekim 2023 Cuma
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 11 Ekim 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 11 Ekim 2023