Kuaför Aşkın

Kuaför Aşkın
Kuaför Aşkın hande

Kuaför Aşkın

Mersin ili Akdeniz ilçesinde faaliyette bulunan kuaför Aşkın, Mersin’in en iyi hizmet veren bayan kuaförleri arasında yer almaktadır.

Kuaför Aşkın, Salonuna gelen bayanların görününmlerini iyileştirmek ve korumak için saç kesme, saç boyama, saç bakımı ve tüm saç hizmetleri, makyaj ve özellikle manikür ve pedikür alanından çığır açan tarza ve stile sahip işlemlerin yapıldığı, ayrıcalıklı bir nokta olarak ön plana çıkmaktadır.

Verilen Hizmetler.

Son derece kaliteli hizmetin verildiği ve Mersin’in en iyi bayan kuaförlerinden oluşan profesyonel ekibi ile hizmet veren Aşkın kuaför, pazartesi ile cumartesi günleri arasında sabah 08.00 ile akşam 19.00 arasında hizmet sağlamaktadır. Pazar günleri kapalı olan salonda kişisel bakım hizmetlerinin yanı sıra tamamen müşteri odaklı hizmet sağlanmaktadır.

Oldukça geniş ve ferah bir alana sahip olan salonda ücretsiz otopark, vale, wi-fi, birbirinden lezzetli içecek servisi ve VIP oda gibi hizmetler standart olarak sunulmaktadır.

Kullanılan Ürünler.

Kuaför Aşkın, her anlamda tarzı ve stili yansıtmaktadır. Bu noktada salona gelen müşterilerin hepsi istediği tarz ve stilde hizmet almaktadır.

Dünya çapında marka olan kozmetik ürünleri olan Hush, Ventoso, Insight, Elgon, Kerastase ve vegan ve tamamen doğal içeriği ile Aveda kullanılmaktadır.

Özellikle tüm dünyada adından söz ettiren Aveda ürünleri ile sanatını buluşturan kuaför Aşkın, müşterilerine çok daha sağlıklı ve çok daha kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Kuaför Aşkın’ın sanatı  ve Aveda ile bayanlar çok daha dolgun ve patlar saçlara kavuşmaktadır.  

Kaynak:https://www.instagram.com/kuafor.askinhortum/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 13 Ekim 2023 Cuma
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 13 Ekim 2023 Cuma
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 11 Ekim 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 11 Ekim 2023