Bakan Kurtulmuş'un Bulunduğu Alanda Protokol Kavgası

Geçtiğimiz günlerde yaşanan kabine değişikliğinin ardından Kültür ve Turizm Bakanı olan Numan Kurtulmuş, katıldığı bir etkinlikte protokol kavgasının ortasında kaldı.

Bakan Kurtulmuş'un Bulunduğu Alanda Protokol Kavgası
Bakan Kurtulmuş'un Bulunduğu Alanda Protokol Kavgası Tugrul Demir
Bu içerik 2231 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan kabine değişikliğinin ardından Kültür ve Turizm Bakanı olan Numan Kurtulmuş, katıldığı bir etkinlikte protokol kavgasının ortasında kaldı. Bakan korumalar tarafından hızla alandan uzaklaştırıldı.

Kabine değişikliğinin ardından Başbakan Yardımcılığı görevinden Kültür ve Turizm Bakanı olarak görevi devralan Numan Kurtulmuş bugün Ordu’nun Aybastı İlçesi’nde Perşembe Yaylası Şenlikleri’ne katıldı. Protokoldeki yerini aldığı esnada hemen yanında Emniyet Müdürü korumaları ie Belediye Başkanı korumaları arasında kavga çıktı. Kavganın büyümesinin ardından Bakan korumalar eşliğinde hızla alandan uzaklaştırılarak aracına götürüldü.

 

Gelen bilgilere göre İl Emniyet Müdürü protokoldeki yerini almak istediği esnada belediyenin zabıta görevlileri ve Belediye Başkanı korumaları buna izin vermedi. Bunun üzerine de  İl Emniyet Müdürü Suat Çelik’in korumaları ile Belediye Başkanı korumaları arasında tartışma çıktı. Kısa sürede kavgaya dönüşen tartışmada yumruk ve tekmeler havada uçuşurken, güvenlik nedeniyle orada bulunan Kültür ve Turizm Bakanı hızla alandan uzaklaştırıldı.

Ordu Garnizon ve İl Jandarma Komutanı Albay Sedat Sarıkaya, kavga ardından protokolün yanına gitmeye çalışan çevredekileri sakinleştirmeye çalıştı. Bakan Kurtulmuş’un meydanı terk etmesi üzerine, Vali Seddar Yavuz ve İl Emniyet Müdürü Suat Çelik de yoğun güvenlik önlemi altında bölgeden uzaklaştı. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx