Restoran Programı Nedir?

Restoran Programı Nedir?
Restoran Programı Nedir? hande
Bu içerik 127 kez okundu.

Restoran Programı Nedir?

 

Restoran programı sadece ödeme alınan bir sistem olarak değil, restoranlarda tüm operasyonel süreçlerin gerçekleştirildiği yazılımdır. Restoranlar için hız faktörünün çok önemli olduğu düşündüğünde hizmet kalitesini artıran, zamandan tasarruf sağlayan bu yazılımlara ihtiyaç duyarlar. Siparişlerin daha hızlı alındığı, manuel işlemlerin otomatikleştirildiği sistemler sayesinde müşteri memnuniyeti ve işletme gelirleri artırılır. Faturalandırma, adisyon alımı, stok ve maliyet yönetimi ve siparişlerin hızlı iletilmesi sağlanır.

 

Restoran Programı Kullanmak İçin Sebepler

 

  • POS sisteminin sunduğu günlük, aylık, yıllık gibi periyodik olarak alınabilen mobil raporlar sayesinde işletmenin mevcut durumu hakkında bilgi sahibi olmak, en çok satılan ürünleri, satışların hangi ödeme yöntemleriyle ve ne zaman yapıldığını görebilmek, gelirler ve adisyonları kolaylıkla incelemek mümkündür. Detaylı raporlar sayesinde işletme hakkında geleceğe yönelik kararlar almak kolaylaşır.
  • Restoran programı ile tek sistemden kontrol sağlanabilmesi özellikle zincir işletmelere büyük bir kolaylık sağlar. Yeni şube açmak isteyen işletmeler var olan bütün verilerini ve menü kalemlerini dakikalar içerisinde POS sistemine aktarabilir, pratik bir şekilde yeni şube kurumlarını halledebilirler.
  • QR menü entegrasyonu sayesinde sipariş süreci kısalır. Müşteriler için bekleme eylemi oldukça can sıkıcı olabilmektedir. Fakat garsonun menü getirmesini beklemeden kendi akıllı cihazıyla menüye erişebilen, menü üzerinde siparişin hazırlanma sürecini görüp buna uygun olarak siparişine karar veren misafirler işletmeden memnun olarak ayrılırlar.
  • Müşteri memnuniyeti ve sadakatini elde edebilmek işletmelerin gelirlerine olumlu etki eder. İşletmeler bu sadakati elde edebilmek için sadakat yönetim sistemlerinden destek alırlar.
  • Masa değişim işlemlerini saniyeler içerisinde gerçekleştirmek mümkündür. Hesap birleştirmek ve masa ayırmak da oldukça kolaydır.

 

Restoran programı ile tüm süreçlerinizi hızlandırmak, kaliteli bir hizmet ile işletmenizi buluşturmak için Protel ile tanışın.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣