KONUŞANLAR 2. SEZON EXXEN DE

KONUŞANLAR 2. SEZON EXXEN DE
KONUŞANLAR 2. SEZON EXXEN DE hande
Bu içerik 99 kez okundu.

KONUŞANLAR 2. SEZON EXXEN DE

Hasan Can Kaya , 1989 yılında İstanbul Güngören'de doğdu. Mükemmel gözlem ve çözümleme becerilerini her yönde kullanabilen stand-up oyuncumuz. Belli bir süre geçtikten sonra çevresinde ki inanların aynı zamanda arkadaşların ve programcıların desteğiyle Leman Kültür, Beşiktaş'ta programa başladı. Tabii ki, çok az insanla başladığı şovlarını daha fazla izleyici görmeye geldiği için adı daha çok yayılmaya başladı.

Şovlarını izleyen yüzlerce insanın olumlu ya da olumsuz eleştirisinin ardından Hasan Can Kaya, Ocak 2020 Tahmin edebileceğiniz gibi Konuşanlar izle  ismi yıllar içinde isimleri tahtaya yazılan yaramaz çocuklardan geliyor.

Hasan Can, dikkatlerini çeken bazı misafirlerine mikrofonu verdi. Sık sık onları üzebilecek ve cevap vermeden önce iki kez düşünmelerini sağlayacak sorular sorar. Hepsinin amacı aynı, tepki vermek. Hasan Can, dikkatlerini çeken bazı misafirlerine mikrofonu verdi. Sık sık onları üzebilecek ve cevap vermeden önce iki kez düşünmelerini sağlayacak sorular sorar. Hepsinin amacı aynı, tepki vermek. Seyirciyi en çok güldüreceğini düşündüğü kişileri davet etti ve sohbete devam etti ve böylece gösteri başladı. Milyonlar tarafından izlenen Konuşanların şu an da dizi pal exxen izle bütün bölümlerini ve Konuşanların 2. Sezonu da mevcut olmak üzere hepsi mevcuttur.

Bu etkinliğin 18 yaş sınırı vardır ve numarasız oturma düzeni vardır. Organizatör, etkinlik için uygun olmayan kişileri bilet bedelinin iade edilmesi şartıyla kabul etmeme hakkına sahiptir. Konuşanları exxen konuşanlar izle den takip edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣