KONUŞANLAR 2. SEZON EXXEN DE

KONUŞANLAR 2. SEZON EXXEN DE
KONUŞANLAR 2. SEZON EXXEN DE hande

KONUŞANLAR 2. SEZON EXXEN DE

Hasan Can Kaya , 1989 yılında İstanbul Güngören'de doğdu. Mükemmel gözlem ve çözümleme becerilerini her yönde kullanabilen stand-up oyuncumuz. Belli bir süre geçtikten sonra çevresinde ki inanların aynı zamanda arkadaşların ve programcıların desteğiyle Leman Kültür, Beşiktaş'ta programa başladı. Tabii ki, çok az insanla başladığı şovlarını daha fazla izleyici görmeye geldiği için adı daha çok yayılmaya başladı.

Şovlarını izleyen yüzlerce insanın olumlu ya da olumsuz eleştirisinin ardından Hasan Can Kaya, Ocak 2020 Tahmin edebileceğiniz gibi Konuşanlar izle  ismi yıllar içinde isimleri tahtaya yazılan yaramaz çocuklardan geliyor.

Hasan Can, dikkatlerini çeken bazı misafirlerine mikrofonu verdi. Sık sık onları üzebilecek ve cevap vermeden önce iki kez düşünmelerini sağlayacak sorular sorar. Hepsinin amacı aynı, tepki vermek. Hasan Can, dikkatlerini çeken bazı misafirlerine mikrofonu verdi. Sık sık onları üzebilecek ve cevap vermeden önce iki kez düşünmelerini sağlayacak sorular sorar. Hepsinin amacı aynı, tepki vermek. Seyirciyi en çok güldüreceğini düşündüğü kişileri davet etti ve sohbete devam etti ve böylece gösteri başladı. Milyonlar tarafından izlenen Konuşanların şu an da dizi pal exxen izle bütün bölümlerini ve Konuşanların 2. Sezonu da mevcut olmak üzere hepsi mevcuttur.

Bu etkinliğin 18 yaş sınırı vardır ve numarasız oturma düzeni vardır. Organizatör, etkinlik için uygun olmayan kişileri bilet bedelinin iade edilmesi şartıyla kabul etmeme hakkına sahiptir. Konuşanları exxen konuşanlar izle den takip edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 22 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 22 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 21 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 21 Eylül 2023