Murat Özşay Kimdir ?

Murat Özşay Kimdir ?
Murat Özşay Kimdir ? hande
Bu içerik 378 kez okundu.

1984 yılında Balıkesirde doğdu. Rize Üniversitesi İşletme, Anadolu Üniversitesi iktisat Bölümlerini bitirdi. Gazetecilik mesleğine Dünya Gazetesinde Başlayan Murat Özşay İstanbulda Çeşitli Basın ve Medya Kuruluşlarında görev aldı.

 

2009 Yılında Unit Grup Muhasebe Departmanında çalışırken İstanbulun Büyük Konut Firması HY İnşaatda Finans Müdürü olarak çalıştı.

 

Projenin bitmesinin ardından Nemesis Yayınlarında Medya sorumlusu olarak çalışmaya başlayan Özşay; Oyuncu, yazar ve Ulusal Kanallara Medya ve PR Danışmanlıkları yaptı. Vatani görevini tamamladıktan sonra Memleketi Balıkesire dönen Özşay, Marmara Bölgesinin en büyük dergisinde Genel Yayın yönetmeni olarak görev aldı.

 

Yazılım konularında Apple, Bilge Adam, Microsoft ve HABİBAT gibi kuruluşlardan eğitimler alan ve Başarı sertifalarına sahip olan Özşay programlama dilleri bilmektedir.

 

2005 Yılında Microsoft tarafından yapılan 300 Bin Yazılımcının katıldığı “Sanal İşletim Sistemleri” yarışmasında ilk 10a girmiştir.

 

Digital medya ve tanıtım konularında da eğitimler alan Özşay TOBB Üniversitesi, Bilge Adam, Bilgi Üniversite ve Marmara Üniversitesinden Sertifikalara sahiptir.

 

Kamuda çalışmaya 2014 Yılında Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Basın Bürosunda Çalışmaya başladı. 2017 yılında Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterlik Makamında Proje Asistanlığı görevinde bulundu. Balıkesir Ulaşım ana planı, Balıkesir iline Gümrük çalışmaları gibi projelerde yer aldı.

 

Çok sayıda projede yöneticilik ve koordinatörlük görevleriyle beraber 1 Nisan 2019 yılından itibaren, Elbistan Belediyesinde Basın Müşaviri olarak görev yapıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣