Ünlü Metafizik Uzmanı Umut Pak, Şifa Bekleyenlerin İmdadına Manevi Reçeteleriyle Yetişiyor

Ünlü Metafizik Uzmanı Umut Pak, Şifa Bekleyenlerin İmdadına Manevi Reçeteleriyle Yetişiyor
Ünlü Metafizik Uzmanı Umut Pak, Şifa Bekleyenlerin İmdadına Manevi Reçeteleriyle Yetişiyor hande
Bu içerik 1148 kez okundu.

Ünlü Metafizik Uzmanı Umut Pak, Şifa Bekleyenlerin İmdadına Manevi Reçeteleriyle Yetişiyor

 

 

Astroloji, vefk ilmi, bioenerji ve yaşam koçluğu gibi alanlarda uzmanlaştığını belirten Umut Pak, manevi reçeteleriyle binlerce hastanın umut ışığı oluyor. ‘Pozitif düşünmenin, duanın, içimizdeki potansiyelin gücüne inanmamız gerek. Karanlıklardan aydınlığa çıkmak, imkânsız denen şeyleri başarabilmek, tünelin sonundaki o ışığı görmek buna bağlı.’ Diyen Umut Pak, vefk ilmiyle ilgili bilinmeyenleri anlattı.

VEFK NEDİR? GERÇEK Mİ?

‘Çeşitli kelimeler, rakamlar, harfler, sûreler, âyetler ve esmâ-i hüsnâ, belirli bir düzen dâhilinde karelerin içerisine yazılıyor. İşte bu uygulama vefk olarak adlandırılıyor.’ Diye konuşan Umut Pak, vefk ilminin inceliklerinden bahsetti.

Metafizik uzmanı Umut Pak, sözlerini şöyle sürdürdü:

‘Bu işle uğraşanlar genellikle şarlatan, büyücü, sahtekâr olarak görülüyor. Hiçbir ilmi olmadığı halde insanlara yalan pazarlayanlar elbette öyle. Fakat vefk dediğimiz şey, doğru kullanılırsa insanlara pek çok fayda sağlayan bir ilim.’

VEFK NE İŞE YARAR?

Vefk neden yapılır? Sorusunu da cevaplandıran Umut Pak, konuyla ilgili şunları paylaştı:

‘Dualar üzerinden belirli yöntemlerle çeşitli muratların hasıl olması, şerlerin def edilmesi, isteklerin gerçekleşmesi ve kötülüklerden korunma gibi amaçlarla vefk uygulamalarına başvuruluyor.

Bunların tesiri çok güçlü olduğu için ehil bir kimse tarafından yapılması büyük önem taşıyor.

Stresten nazar değmesine kadar birçok ruhsal durumun tedavisinde kullanılan vefk, bedensel hastalıkların iyileştirilmesinde de büyük rol oynuyor.’

VEFK NASIL YAPILIR?

‘Vefkin yapılış şekli, kişinin probleme bağlı.’ Diyen Umut Pak, mesleğinin püf noktalarına şöyle temas etti:

‘Ben önce ayrıntılı bir değerlendirme yapıyorum. Zira sorunun ne olduğunu ve kaynağını bulmadan çözüme ulaştırmak mümkün değil.

Ardından, neyin gerekli olduğuna karar veriyor ve bu doğrultuda kişiye özel vefk hazırlıyorum.

Kişinin üzerinde büyü varsa başka vefk, üç harflilerin musallatına uğramışsa farklı bir vefk uygulamak lşart. Bunun gibi her rahatsızlığın türüne, derecesine ve sebebine göre değişik vefk uygulamaları var.

Bu konuda başvuracağınız kişinin bunları çok iyi bilmesi, birbirinden rahatlıkla ayırt edebilmesi gerekiyor.

Zira yanlış bir şekilde uygulanan vefklerin ters etki meydana getirerek sizi daha da kötüleştirmesi mümkün. Bunlar çok tesirli şeyler. Her birinin aşamaları, yazım kuralları var.’

Vefk hesaplama yöntemlerinin çeşitlilik gösterdiğini kaydeden Umut Pak, ‘bu ilmi öğrenmek için bilenlerden eğitim almak gerekiyor. Çünkü vefk, kendi başına öğrenilebilecek bir ilim değil. Çok ince kaideleri, önemli kuralları var.’ Dedi.

Doğru vefk hesaplaması yapabilmek için; ebced, astroloji ve matematik gibi ilimlere hâkim olmak gerektiğini belirten Umut Pak, şunları ekledi:

‘Havas ilmiyle vefk iç içe kavramlar. Dolayısıyla vefk uzmanının havas ilmini de bilmesi gerekiyor. Bunlar son derece hassas konular ve en ufak bir hata kaldırmıyor.

Eğer maneviyatın ve duanın gücüne inanıyor, bu ilimler sayesinde bedensel ve ruhsal bakımdan şifaya kavuşmak istiyorsanız profesyonel birinden yardım almalısınız.’

Metafizik Uzmanı Umut Pak'ın yaptığı bu tür işlemlere ihtiyazı olan danışanlar umutpak.com adresinden kendisi ile iletişim sağlayabilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣