Mirasımız Derneği Genel Başkanı Muhammed Demirci: "Davamız Kudüs’ü Her Zaman Gündem Yapacağız "

Mirasımız Derneği Genel Başkanı Muhammed Demirci:
Mirasımız Derneği Genel Başkanı Muhammed Demirci: hande
Bu içerik 3051 kez okundu.

 

Mirasımız Derneği Genel Başkanı Muhammed Demirci: "Davamız Kudüs’ü Her Zaman Gündem Yapacağız  "

 

 

Mirasımız Derneği Genel Başkanı Muhammed Demirci Gazeteci Eren Talha Altun’a yaptığı açıklamalarda şunları kaydetti;

 

Biz dünya Müslümanları  Kudüs mücademizde Filistin halkını tek başlarına bırakmayacağız diyen Mirasımız Derneği Genel Başkanı Muhammed Demirci, "Tarih boyunca dünya Müslümanları Kudüs'ü, Mescid-i Aksa'yı korudu. Dünya Kudüs Günü' münasebetiyle Kudüs'ü gündem yapacağız.

 

"Kudüs ve Mescid Aksa'yı her zaman gündem yapacağız"

 

“Biz dünya Müslümanları Filistin halkını bu mücadelede tek başlarına bırakmayacağız. Kudüs ve Mescid Aksa'yı her zaman gündem yapacağız, onlarla birlikte olduğumuzu her zaman hissettireceğiz." diye konuştu.

 

Kudüs Haftası münasebetiyle açıklamalarda bulunan Mirasımız Derneği Genel Başkanı Muhammet Demirci, şunları kaydetti;

 

“Siyonistler, Mescid-i Aksa’yı ikiye bölme peşindeler. Mescid-i Aksa’yı herkese açık bir park olarak görüyorlar, bunun için de Allah’ın etrafını mübarek kıldığı o bölgeyi ikiye bölerek amaçlarına ulaşmayı kolaylaştırmak istiyorlar.  Müslümanlar Mescid-i Aksa’ya sahip çıktıkları sürece Yahudilerin Kudüs’ü İslamsızlaştırma çalışmaları boşa çıkacak.

 

Her birimizin Kudüs ve Mescid-i Aksa için elimizi taşın altına atma zamanı.

 

Müslümanların Siyonistlere karşı Kudüs’e sahip çıktığını göstermeleri çok önemli. Müslümanlar Kudüs’e ne kadar çok giderlerse bu hem orada yaşayan Müslümanlar açısından moral oluyor hem de Siyonist İsrail açısından hedeflerine ulaşma noktasında sıkıntı oluyor.  Kudüs Müslümanların namusudur. Üç haremden biridir Mescid-i Aksa. Bu şuurla Kudüs’e gitmek gerek. Mirasımız Derneği Genel Başkanı Muhammet Demirci, Kudüs ve Mescid-i Aksa bilinci olan her Müslümanın, slogandan öte Kudüs için elini taşın altına koyması gerektiğini söyledi.” 

 

Mirasımız Derneği Genel Başkanı Muhammet Demirci, İsrail'in Kudüs ve Mescid-i Aksa üzerine kurduğu baskının bu yıl arttığını belirtti. Bu yıl Mescid-i Aksa ve Kudüs'ün tarihte görülmemiş insan haklarının yaşadığını dile getiren Muhammed Demirci, "Zulümler önceki yıllara göre arttı. Tutuklamalar, Mescid-i Aksa'ya ve çevresine yapılan saldırıların arttığını ifade etti. Demirci, Kudüs'ü ve Mescid-i Aksa'yı savunmak için herkesin ön safta yer alması gerektiğini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣