Başakşehir Teknik Sorumlusundan Maç Sonrası Açıklamalar

Başakşehir Teknik Sorumlusundan Maç Sonrası Açıklamalar

Başakşehir Teknik Sorumlusundan Maç Sonrası Açıklamalar
Başakşehir Teknik Sorumlusundan Maç Sonrası Açıklamalar hande

 

Başakşehir Teknik Sorumlusundan Maç Sonrası Açıklamalar 

Başakşehirin Teknik adamı Emre Belözoğlu süper performansını deplasmanından elde ettiği 1 puanla ödüllendirdi. Fakat Turuncu-Lacivertliler oyunun sonrasında 3 puanın kaçması sebebi ile çokça üzgündü.  

Hepimiz Üzüldük! 

İlk başta söz edinen Erdinç Sözer, maçın istedikleri gibi geçebildiğini söyleyerek, "beklenen bir karşılaşma oldu. Parça parça bizim oyunumuzu yapabildik, pozisyonlar ortaya çıktı. Avantajı maç sonrasında da sahip olabilmek istedik ama 88'de gol almamız bizi mutsuz etti.

Kazanmak için gelmiştik, kazanmak için oynadık. Oraya gelmişken bitirmek istemiştik. Pozisyonlara çıktık, bunları gole çıkabilseydik galip olacaktık. Sonuç alıp yine kaybetmedik. Bu karşılaşmayı iyi anlayıp edip, Giresunspor karşılaşması için çabalayacağız" dedi. 

Böyle Bir Sonuç Beklemedik 

Çokça pozisyonu anlayamadıklarını belirten Sözer, "O durumları değerlendirsek karşılaşmayı kazanabileceğiz. Daha net şekilde, daha iyi sonuçlandırmamız gerekebiliyor, yapamadık. Kornerden gol yedikten sonra 2 puanı maçta bıraktık. Galatasaray çok iyi bir takım. Fazla baskı yapıldı, bunu anlıyorduk. Ama yine de biz bu duruma rağmen karşılaşma çıkarttık, bunları da gösterdik. Geçiş karşılaşmamız iyiydi. Pozisyonları yapabilseydik bu maçtan kazanım çıkartabilirdik" diyerek yapılanları değerlendirdi. noktabet

Oyuncu farklılıklarını karşılığını genelde almaktayız. Ama bundan daha çoğunu yapmamız gerek. Girdiğimiz oluşumları gole çevirmemiz gerek. Öyle heyecanlı, istekliler ki, maalesef ki bunu maçta göstermemeleri beni çok üzmekte. Her karşılaşmada kendi olgumuzu göstermeye çabalayacağız. Her maçta galibiyet istiyoruz. Deplasmana Giresun'a gideceğiz.   

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 22 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 22 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 21 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 21 Eylül 2023