Hydrafacial Nedir?

Hydrafacial Nedir?

Hydrafacial Nedir?
Hydrafacial Nedir? hande
Bu içerik 674 kez okundu.

Hydrafacial Nedir?

Cilt problemi ile karşı karşıya kaldığımız bu dönemde, zaman zaman cilt bakımına ihtiyaç duyulur. Böylelikle cildin yenilenmesi ve lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Hydrafacial uygulaması, genelde yaşlanan cilde karşıt olarak gerçekleştirilir. Vakum yöntemi kullanılarak cildi yenilenir ve acısızdır. Başvurulan Vortex teknolojisiyle birlikte cildin daha parlak ve genç görünmesini sağlamak için başvurularak uygulamadır.

Hydrafacial Uygulaması Nasıl Yapılır?

Ağrı ve acı hissi açığa çıkmadığı için kolaylıkla uygulanabilir ve etkili sonuçlar verir. İlk olarak kişinin cilt tipi belirlenir ve uygun olan temizleyici solüsyona karar verilir. Böylelikle daha sonra uygulanacak olan serumlar ve uygulamalar ile birlikte cildin daha canlı görünmesine yardımcı olacaktır. Radyofrekans özellikli başlık ile birlikte solüsyon cilde uygulanır. Solüsyon cilde yedirilir ve bu sayede cildin yenilenmesi sağlanır. En son olarak LED terapisiyle birlikte cilt uyarılarak cilt sıkılaştırılır.

Hydrafacial Hangi Aşamaları Uygulanır?

Toplamda üç aşamadan oluşan bir uygulama yöntemidir. İlk aşamada kişinin cilt tipi belirlenerek, uygun olan solüsyon tercihi yapılır. Vakum yöntemi kullanılarak gözenekler ve cilt yapısı yumuşatılır.

İkinci aşamada radyo frekans özelliğe sahip olan başlıkla birlikte solüsyonun cilde iyice yedirilmesi sağlanır. Üçüncü ve son aşamada ise LED terapisi kullanılarak, cilt uyarılarak, sıkılaştırılır.

Hydrafacial Faydaları Nelerdir?

Yaşlanma karşıtı olan uygulama olarak bilinir. Yapılan uygulama ile birlikte cilt temizliği sağlanır. Tek seans ile birlikte daha canlı bir cilt yapısına sahip olunur. Vortex sistemi kullanıldığı için derinlemesine cilt temizliği yapılmış olur.  Bu sayede gözenek temizliği, akne ve leke sorunları ortadan kaldırılarak tercih edilen uygulamadır.

Hydrafacial Neden Tercih Edilmelidir?

Çevresel faktörlerden kaynaklı olarak zarar gören cildin daha sağlıklı ve sıkı görünmesine yardımcı olur. Yapılan LED uygulaması ile birlikte lekelenme sorunu giderilmiş olur. Kısa süre içinde cilt onarılır. Tek seansla birlikte istenilen sonuç alınabilir. Üstelik sadece yarım saatlik işlemle sınırlı olur.

Hydrafacial Fiyatları

Fiyatlandırma bilgisi hakkında güncel bilgi alabilmek için işlemin yapılacağı merkez ile görüşme yapılmalıdır. Kişinin cilt sorunları ve durumu hakkında bilgiye sahip olduktan sonra fiyat alınabilir. Çünkü seans sayısına göre hydrafacial fiyatları farklılık göstermektedir.

Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Pürüzsüz ve daha güzel bir cilde sahip olabilmek için medikal cilt bakımı uygulamasından yardım alınmalıdır. İşlem öncesinde hastanın yüz analizi yapılır ve ciltteki problemler hakkında bilgi sahibi olunur. Cildin ihtiyaç duyduğu bakım yapılarak yüz temizliği yapılır.

Peeling yapılarak cildin ölü deriden arınması sağlanır. Ardından yüze buhar verilir ve siyah noktaların giderilmesi için vakum yöntemi kullanılır. En son olarak cildin ihtiyacına uygun olacak şekilde mineral ve vitamin takviyesi yapılır.

Cilt Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Uzman hekim tarafından yapılması uygun görülür. Üç farklı aşamada gerçekleştirilir. Cilt analizi ve temizliği yapılır. Ardından özel solüsyon kullanılarak cildin yenilenmesi sağlanır. Son aşamada LED tedavisi kullanılır ve cilt tazeliği sağlanır.

Cilt Bakımı Faydaları Nelerdir?

Yaşın ilerlemesiyle birlikte cildin zarar görmesinden dolayı dışarıdan takviye sağlanır. Bunları cilt bakımı uygulaması ile gerçekleştirerek daha etkili sonuç alınması sağlanır. Medikal cilt bakımı ile birlikte cildin derinlemesine temizliği sağlanarak, cildi yeniler. Biriken yağlar ve kirlerden kaynaklı olarak etkili olduğunu söylemek mümkündür. Seans sayısına göre de cilt bakımı fiyatları değişkenlik gösterebilir.

Cilt Bakımı Kaç Seans Olmalıdır?

Cilt bakımı seansına karar verebilmek mümkün değildir. Çünkü cilt yapısı ve cildin problemleri belirlenir. Bu sorunlar belirlendikten sonra yapılacak cilt bakımı seansı hakkında daha detaylı bilgi verilir.

Cilt Bakımı Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Cilt bakımı gerçekleştirildikten sonra dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır. Cilde bakım yapılıp, serum uygulaması gerçekleştirildiğinden dolayı yüzün bir iki gün yıkanmaması gerekir. Bu sayede yapılan uygulamaların daha etkili olmasına yardımcı olur. Cildin iyi korunması gerekir. Saçların yüze temasından kaçınılmalı ve temiz nevresim takımı kullanılmalıdır.

Cilt Bakımı Uygulama Çeşitleri Nelerdir?

Birden fazla cilt bakımı uygulaması mevcuttur. Cildin ihtiyaç duyduğu çeşide karar verilerek tercih yapılır. Bunlar; klasik cilt bakımı, casmara maske, oksijenli cilt bakımı, kimyasal peeling, eyecell, jetpeel, lazer ile akne uygulaması, prenses bakımı, collagen bakım ve lazer destekli leke tedavisi kullanılarak yapılır. Yapılacak çeşide göre cilt bakımı fiyatları belirlenir.

Cilt Bakımı Fiyatları 2022

Medikal cilt bakımı hizmeti veren kliniklerin kendilerine göre belirlemiş oldukları fiyat listesi vardır. Böylelikle cildin ihtiyaç duyduğu uygulamanın doğru şekilde takviyesi yapılacağından dolayı ardından güncel cilt bakımı fiyatları hakkında bilgisi verilir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣