Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon hande
Bu içerik 629 kez okundu.

Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerinizden en etkin ve kalıcı olarak kurtulmak istediğinizde, lazer epilasyon uygulamasını tercih edebilirsiniz. Profesyonel anlamda uygulanan bu güzellik yöntemiyle, vücudunuzun tüm bölgelerindeki istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulursunuz.

Bunlarla birlikte; lazer epilasyon en güvenilir ve hızlı bir şekilde işlev sunan güzellik yöntemidir. İstenmeyen tüylerinizi kökten yakarak yeniden oluşmasını engeller.

Lazer Epilasyon Nedir?

Uygulama işlemi, lazer epilasyon işlev gören ve istenmeyen tüyleri kökten yakarak yok eden, özel bir tedavi seçeneğidir. Bu uygulama, garantili sonuçlar sunar. Bu sebeple estetik ve güzellik uzmanları tarafından tavsiye edilir.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

Bu yöntem, istenmeyen vücut tüy ve kıllara maruz kalan herkese uygulanabilir. Dolaysıyla, lazer epilasyon yöntemde, yaş ve cinsiyet sınırlaması yoktur.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

İstenmeyen tüyler vücudumuzun her bölgesinde meydana gelebilir. Başta; yüz, kol ve ense, göbek, bacak ve kalça gibi birçok bölgeden bu uygulama üzerinden istenmeyen en zorlu tüyler dahi 1-2 seans sonrasında yok edilebilir.

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Bu uygulamanın en büyük avantajlarından biri, istenmeyen tüylerin köklerine saniyeler içerisinde nüfus etmesidir. Bu kapsamda, hastalar zaman kaybı yaşamaz. Bununla birlikte, uygulama en uygun fiyata sahiptir. Bu kapsamda, ekonomik yönden avantajlı olursunuz.

Lazer Epilasyon Uygulaması Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Uygulama toplamda 3-4 seans üzerinden uygulanabilir. İstenmeyen tüylerin yoğunluğuna göre bu yöntem, dört ve üzeri seans üzerinden de yapılabilir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Uygulama fiyatları, her yıl farklılık gösterir. Bu kapsamda, 2021 yılındaki fiyatlarını doğrudan estetik ve güzellik merkezi sitesinden de takip edebilirsiniz.

Dudak Dolgusu Nedir?

Merak edilen dudak dolgusu adından da anlaşılacağı üzere, ince yapıdaki üst ve alt dudağın özel enjeksiyon cihazı üzerinden, dolgu maddesiyle yeniden doldurularak estetikli bir görünüm elde edilmesidir.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

İlk olarak dudaklar incelenir. Aşırı incelikteki dudakların özel dudak dolgusu maddesi üzerinden doldurulması işlemine, dudakların dolgusu adı verilir. Bu işlem, doğrudan özel dolgu enjektesi üzerinden yapılır.

Dudak Dolgusu Kimlere Yapılır?

İşlem, ince yapılı dudaklara sahip olan kadınlara yapılır. İnce dudaklar, ağız ve çene bölümünün estetiksiz ve kusurlu bir görünüm elde etmesi demektir.

Dudak Dolgusu Kimlere Uygulanmaz?

İşlem, anormal dudak yapısına sahip olmayan bireylere uygulanmaz. Çünkü bu tedavi yöntemi, sadece aşırı incelikteki dudakların yeniden kalınlaştırılması amacıyla uygulanır.

Hangi Durumlarda Dudak Dolgusu Yapılır?

Dudakların anormal bir şekilde ince yapıda olması, dudakların darbe alması gibi durumlarda işlem güvenle yapılabilir.

Dudak Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

Uygulamanın birçok avantajı söz konusudur. Uygulama, profesyonel bir şekilde gerçekleştirildiğinden bireyler kusursuz dudaklara sahip olurlar. Bu kapsamda, özgüven duygusu yükseltilebilir.

Dudak Dolgusu Ne Amaçla Yapılır?

İşlem, sadece dudakların kalınlaştırılması amacıyla uygulanır. İnce yapıdaki dudaklar, kadınlarda özgüven düşüklüğüne neden olur. Bu uygulama sayesinde, ince dudaklar artık tarihe karışır.

Uygulama Sonrası Dikkat Edilecek Noktalar Nelerdir?

Uygulama sonrasında estetik ve güzellik uzmanı talimatlarına uyulmalıdır. İşlemden 1 hafta süreli olarak, ruj sürülmemesine özen gösterilmelidir.

Dudak Dolgusu Ne Kadar Kalıcıdır?

İşlemin kalıcı olabilmesi için, kaliteli estetik ve güzellik merkezi tercih edilmelidir. Bu kapsamda, işlem minimum 2-3 yıl boyunca kalıcı olabilir.

Dudak Dolgusu Fiyatları 2021

Uygulama kapsamında ek ücret ödemeden işlemden faydalanabilirsiniz. Uygulama fiyatları, diğer estetik işlemlerde olduğu gibi, her yıl farklılık gösterir. Bu sebeple, işlemden önce doktor sitesinden fiyat tarifesi takip edilebilir.

Kusursuz bir şekilde uygulanan işlem beraberinde, kadınların iş ve sosyal alanda daha yüksek başarı elde etmesini sağlar. Bu uygulama, 81 ilimiz üzerinden de her yaştan kadın tarafından tercih edilir. Evinizin konforunda uygulama için 7/24 online randevu alabilirsiniz. 2021 yılında dudak dolgusu fiyatları, estetik ve güzellik merkezleri arasında farklılık gösterir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣