Göğüs Büyütme Yaptıracakların Dikkat Etmesi Gerekenler

Göğüs Büyütme Yaptıracakların Dikkat Etmesi Gerekenler

Göğüs Büyütme Yaptıracakların Dikkat Etmesi Gerekenler
Göğüs Büyütme Yaptıracakların Dikkat Etmesi Gerekenler hande
Bu içerik 421 kez okundu.

Göğüs Büyütme Yaptıracakların Dikkat Etmesi Gerekenler

Meme dokusunun az olması kadınların kendilerine olan özgüvenini zedeler. Bu nedenle göğüs büyütme işlemine ihtiyaç duyarlar. Bu işlemi yaptıracak olan kişilerin dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır.

Hastane, doktor ve protez seçiminde detaylı araştırılmalıdır. Vücut hatları ve kilo oranı göz önünde bulundurularak uygun ölçüler ayarlanmalıdır. İşlem sonucunda doğallığı yakalamak ilk hedef olmalıdır. Son olarak göğüs büyütme fiyatları araştırılarak kurum seçimi yapılmalıdır. 

Göğüs Büyütme Nedir?

Protez, hyaluronik asit ve yağ enjeksiyonu gibi uygulamalar ile meme hacminin artırılması işlemine göğüs büyütme denir. Kalıcı sonuç isteyen kişiler için cerrahi müdahale olan protez uygulaması tavsiye edilir. Ancak ameliyat olmak istemeyen kişiler yağ enjeksiyonu uygulamasını tercih edebilirler. İşlem türüne göre göğüs büyütme fiyatları değişeceği için fiyat bilgisi almadan önce doktor kontrolü tavsiye edilir.

Göğüs Büyütme Nasıl Yapılır?

Genel anestezi altında uygulanır. Yuvarlak ve damla olmak üzere iki farklı protez türü vardır. Damla protez kas altına uygulanırken yuvarlak protez kas üstüne uygulanır. Meme dokusunun altından ya da yanından kesi atılarak protez yerleştirilir.  Operasyon günü hastanede yatış tavsiye edilir. İlk 24 saat soğuk uygulama yapılır.

Göğüs Büyütme Ameliyatı Kimlere Uygulanır?

Meme dokusu genetik olarak az olan, iki meme arasında boyut farkı olan ve hastalıkların tedavisi için meme dokusu alınan kadınlara bu işlem yapılabilir. Doktor tarafından gerekli fiziki muayene uygulandıktan sonra işlem için randevu verilir. Göğüs büyütme fiyatları belirlenirken hazırlık aşamasında uygulanan muayeneler de dahil edilir.

Liposuction Öncesi Bilinmesi Gerekenler

Beden kitle indeksi 30 ve altı olan kişilere uygulanır. Hazırlık aşaması eksiksiz tamamlanmalıdır. Kronik hastalığı olan kişiler ilk olarak bu hastalıkların tedavisini düzenlemeli ve doktorlarından işlem için onay almalıdır. İşlem öncesi hayal edilen vücut şekli mutlaka doktora söylenmelidir. Liposuction fiyatları hakkında detaylı bilgi alınarak işlem sonrası mağduriyet yaşanması engellenmelidir.

Liposuction Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

İşlem sonrası vücudun kısa sürede yeni şekline kavuşması için korse kullanımı tavsiye edilir. Bu korse en az 3 hafta kullanılmalıdır. Beslenme ve uyku düzenine dikkat edilmelidir. Hafif tempolu egzersizle uygulanmalıdır.

Liposuction Fiyatları 2021

Vaser liposuction ve soğuk lipoliz işlemi teknikleri liposuction fiyatları incelendiğinde en pahalı tekniklerdir. Ancak kısa sürede etkili sonuç alınabilen teknikler olması nedeni ile sık tercih edilir. İşlem için kullanılan cihazın özelliği, anestezi türü ve hastane yatış süresi maliyetler üzerinde etkilidir.

Liposuction işlemi için sık tercih edilen kurumlar her zaman daha yüksek fiyat teklifleri sunar. Estetik kaygılar nedeni ile uygulanan bir işlem olsa da cerrahi bir girişim olduğu için liposuction fiyatları kurum seçiminde son kriter olmalıdır.

Yağ Aldırma Nedir ve Kimlere Uygulanır?

Diyet ve spor ile verilemeyen fazla yağların vücuttan uzaklaştırılması işlemine yağ aldırma işlemi denir. Teknolojinin gelişmesi nedeni ile komplikasyonsuz bir şekilde yapılmaktadır.  Komplikasyon riski düşük ve başarı oranı yüksek kurumların yağ aldırma fiyatları yüksektir. Ancak sonucundan memnun kalacağınız garantili bir işlem yaptırabilirsiniz.

Yağ Aldırma Yöntemleri Nelerdir?

Soğuk lipoliz, lazer liposuction ve vaser liposuction olmak üzere farklı yöntemler ile yağ alınması mümkündür. Hastanın kilosu, yağlanma bölgesi ve hastanenin sahip olduğu donanıma göre hangi yöntemin kullanılacağına karar verilir. Yağ aldırma fiyatları belirlenirken kullanılan yöntem dikkate alınır.

Yağ Aldırma Tedavi Fiyatları 2021

Bölgesel yağlarınızdan kurtulmak ve yağ aldırma fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Doğru tercihler yaparak kısa sürede hayalinizdeki fit vücuda hemen ulaşabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣