Yağ Aldırma Teknikleri

Yağ Aldırma Teknikleri

Yağ Aldırma Teknikleri
Yağ Aldırma Teknikleri hande
Bu içerik 416 kez okundu.

Yağ Aldırma Teknikleri

Son zamanlarda dünya genelinde yaşanan kilo problemleri ve bu problemlerden kurtulmak isteyen kişilerin şikayetleri üzerine, farklı kilo veme teknikleri geliştirilmiştir. Bu anlamda son yıllarda en çok tercih edilen liposuction kilo verme yöntemleri, obezite durumları olmayan fakat fazla kilolarından dolayı yaşamsal faaliyetlerini kısıtlamak zorunda kalan kişiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Bunlarla birlikte; liposuction kilo verdirme teknikleri uzmanlar tarafından kişilerde bölgesel zayıflamaya yardımcı olur.

Liposuction Nedir?
Obezite gibi kilo problemi olmayan kişilerde, bölge bölge yaşanan kilo fazlalıklarından bölgesel zayıflama teknikleri ile kolaylıkla kurtulabilmek mümkün. Uygulanan zayıflama yöntemleri ile giderilemeyen kilolar, bölgesel anlamda yaşanan yağlanmalarını liposuction teknikleri ile kolaylıkla giderilebilir.

Geçmiş yıllardan günümüze en çok uygulanan bölgesel zayıflama tekniği lipouction, estetik operasyonlar grubuna girer. Liposuction uygulamaları kişilerde genellikle kalça, basen, karın, bel, diz gibi inatçı yağların biriktiği ve depolandığı bölgelerde tercih edilir.

Liposuction Kimlere Uygulanır?
Zayıflama tekniklerinin tamamında olduğu gibi liposuction cerrahi operasyonda da mutlaka bir uzmandan destek alınmalıdır. Bölgesel olarak incelmeyi hedef alan liposuction, kişilerde vücut hatlarının daha düzgün bir görünüme sahip olmasını sağlar.

Kişilerde yaşanan yağ fazlalıkları liposuction teknikleri sayesinde kolaylıkla vücuttan uzaklaştırılabilir. Liposuction işlemleri herhangi bir ciddi sağlık problemi bulumayan, hamile ya da yeni doğum yapmış herkese uygulanabilen cerrahi operasyonlardır. Bunun yanı sıra; kalp hastalığı bulunan kişilerin mutlaka doktor tavsiyesi ile hareket etmesi gerekir.

Liposuction Yöntemleri Nelerdir?
Liposuction bölgesel zayıflama yöntemleri, kişilerin vücut yapılarına göre değişiklik gösterir. İşlemi yaptırmak isteyenlerin vücut yapıları hekimler tarafından incelenir ve bölgesel yağlanmalara bağlı olarak uygulanacak yöntem seçilir. Liposuction tekniklerinde genelikle, ıslak teknik liposuction, ultrasonik liposuction ve lazer liposuction tercih edilir.

J- Plasma Nasıl Yapılır?
Radyo frekans enerji kullanılarak yapılan j plasma işlemleri, cilt altına verilen ısılar sayesinde gerçekleştirilir. Yeni teknoloji işlemlerin kullanılması, kişilerde herhangi bir cilt hasarına ya da deformesine neden olmaz.

Derinin alt kısmına uygulanan ısının yanı sıra derinin üst kısmında bu ısıyı hissetme durumu da söz konusu değildir. Makine aracılığı ile yapılan bu işlemlerde, verilen ısı deri altında hapsedilir.

J- Plasma Neden Yapılır?
Kişilere uygulanan j plasma işlemleri ile deri altında bulunan selülitler vücuttan kolaylıkla uzaklaştırılır ve aynı zamanda ciltte gerilme gibi olumlu sonuçlar doğurur. Cildin sıkılaşmasında da etkili olan j- plasma, alt ve üst deri arasında yaşanan ısı farkının da dengelenmediğinde yardımcı olur. J- Plasma işlemleri ile bölgenin tamamında bulunan selülitlerden kurtulunur.

J- Plasma Avantajları Nelerdir?
Son yıllarda sıklıkla tercih edilen j- plasma birçok avantajı da beraberinde getirir. J Plama işlemleri yüz,  boyun gibi bölgeler fark etmeksizin vücudun tamamına uygulanması, uygulama yapılan bölgelerde tahrişlerin yaşanmaması, iyileşme sürecinin oldukça hızlı olması, diğer uygulamalar ile karşılaştırıldğında güvenli olması ve doğal görünümlerin kazanılması avantajları arasında yer alır.

Karın Germe Nasıl Yapılır?
Aşırı derece kilo alıp verme, doğum sonrasında yaşanan olumsuzluklardan kurtulmak için karın germe teknikleri sıklıkla tercih edilir. Karın ve bel bölgesinin ince bir görünüme sahip olması için yapılan bu işlemler, kişilerin kasık bölgesinde karnın alt kısmına enine doğru yapılan bir işlemdir.

Cilt kesisi kullanılarak yapılan bu işlemlerde, karın derisi altında bulunan fazla yağ dokularından kolaylıkla kurtulunur. Ameliyat esnasında ayrıca karın duvar kasları birbirlerine dikilerek gerilmesi sağlanır.

Karın Germe Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?
Tüm ameliyat işlemleri sonrasında olduğu gibi karın germe işlemleri sonrasında da mutlaka dikkat edilmesi gereken detaylar vardır. Bu anlamda karın germe işlemi sonrasında mutlaka doktorun vermiş olduğu ilaçlar düzenli kullanılmalı, ani hareketlerden kaçınılmalı, dar kıyafetler giyilmemeli, karın bölgesine gelecek olan darbelerin engellenmesi ve vücuda yeterli miktarda sıvı alınması gereklidir.

Karın Germe Yöntemleri Nelerdir?
Estetik cerrahi operasyonlar arasında yer alan karın germe işlemlerinde, liposuction teknikleri kullanılır. Hekimler tarafından en uygun görülen uygulama tekniği budur.

Karın Germe Fiyatları
Son zamanlarda devletin bazı kurumlarında da bu işlemlerin yapıldığı bilinir. Aynı zamanda; karın germe işlemlerinde fiyat aralıkları, uygulamayı yapacak olan firmaya göre değişiklik gösterir. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣