Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?
Burun Estetiği Nasıl Yapılır? hande

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Burun estetiği nasıl yapılır ve en iyi sonuç nasıl alınır gibi sorular hem kadınlar hem de erkekler tarafından en çok merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Burun estetiğini doğru bir şekilde yaptırmak ileride çok daha iyi bir burun yapısına sahip olmak konusunda son derece önemli bir yere sahiptir.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği Fiyatları bakımından da çok merak edilen işlemler arasında yer alır. Burun estetiğini yaptırırken ilk olarak nasıl bir işlem olacağını öğrenmek gerekir. Aynı zamanda hangi ameliyat tarzına size en uygun olduğunu öğrenmeniz gerekir.

Böylesi çok daha faydalı bir durum ile karşı karşıya kalmak mümkün olur. Burunda bulunan kusurların giderilmesi ile birlikte daha çok ön plana çıkan bir burun yapısı söz konusu olur.

Burun Estetiği Ameliyatı Öncesi

Burun estetiğinin Öncesinde dikkat edilmesi gereken pek çok konu bulunur. Özellikle düzenli bir şekilde ilaç kullanan kişilerin doktor kontrolü sonrasında ilaçları bırakması gerekir. Kan sulandırıcı ilaç kullanımı kesinlikle yasaklanmalıdır.

Ameliyat esnasında bazı sorunların çıkmasını engellemek amacıyla ilaç kullanımını sınırlandırmak gerekir. Aynı zamanda sigara ve alkol kullanımı gibi durumları olan kişilerin bir hafta öncesinden kullanmayı bırakması gerekir.

Burun Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Burun ameliyatı için ilk olarak nasıl bir burun istenildiğine karar verilir. Daha sonrasında genel anestezi işlemi uygulanır. Bu işlemden hemen sonra kapalı ya da açık ameliyata uygun olacak şekilde işleme başlanır.

3 saat ila 4 saat arasında süren bir işlemdir. Kolay bir uygulama olmasa da burun estetiği sonrasında kısa süre içerisinde kendinize gelirsiniz. Ameliyat sonrasında bir miktar ağrı durumu meydana gelebilir.

Burun Estetiği Ameliyatı Kimlere Uygulanır?

Burun estetiği fiyatları kadar bu işlemin kimler için uygun olduğu da merak edilen konular arasında yer alır. Burun estetiğini genel olarak burun üzerinde çıkıntısı olan kişiler tercih ederler. Aynı zaman da burun ucu düşüklüğü sorunu yaşayan kişiler de bu konuda sıkıntı durumu yaşayıp estetik işlemine başvururlar.

Estetik ile birlikte hem daha rahat nefes alma durumu gerçekleşir hem de estetik açıdan daha iyi bir görünüm elde etmek mümkün olur.

Burun Estetiği Ameliyatı Teknikleri

Burun estetiğini yaparken iki farklı teknik ön plana çıkar. Bu tekniklerden biri açık ameliyat tekniği olmaktadır. Burun estetiği ameliyatlarında en çok tercih edilen teknik kapalı olan burun estetiği ameliyatı olmaktadır. Bu şekilde çok daha kolay bir ameliyat sonrası süreç geçirmek mümkün olur.

Son yıllar da yapılan düzenlemeler ile birlikte en ideal ameliyat sürecini geçirmek mümkün olur. Hem ameliyat öncesinde hem de ameliyat sonrasında dikkat edilmesi gereken pek çok husus yer alır. Bu hususlara dikkat edilir ise daha kolay bir süreç söz konusu olur.

Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası Bilinmesi Gerekenler

Burun ameliyatı sonrasında özellikle masaj konusuna çok dikkat etmeniz gerekir. Bu masaj teknikleri doktorunuz tarafından size öğretilecektir. Doğru bir şekilde yapılır ise burun çok daha ideal bir görünüm elde eder. Aynı zaman da burun hassas olacağı için çok sert hareketlerden de kesinlikle kaçınmak gerekir.

Burun Estetiği Fiyatları 2021

Burun estetiğini yaptıracak olan kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri de fiyat konusu olmaktadır. Fiyat konusu uygulanacak olan estetik tekniğine bağlı olarak değişiklik gösterir. Son yıllar da pek çok kişi burun ameliyatı yaptırmaya yöneldi. Burun estetiği fiyatları için hekime giderek ayrıntıları öğrenmek ve hangi tekniğin uygun olduğunu öğrenmek gerekir.

https://www.draysesezim.com/burun-estetigi/ hakkında bilgi için hemen tıklayın.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 22 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 22 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 21 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 21 Eylül 2023