Beşiktaş’ın Çalışmaları!

Beşiktaş’ın Çalışmaları!

Beşiktaş’ın Çalışmaları!
Beşiktaş’ın Çalışmaları! hande
Bu içerik 847 kez okundu.

Beşiktaş’ın Çalışmaları!

Yeni sezon için sıkı bir hazırlık içerisinde olan ve bunu en profesyonel şekilde ilerleten Beşiktaş, çalışmaları Nevzat Demir Tesisleri içerisinde başlatmıştı. Başlangıç tarihi beş temmuz olan bu çalışmaları sürekli olarak kendi tesisleri içerisinde sürdüren takım oldukça iyi bir şekilde ilerlemeye kaydediyor. Sıkı şekilde çalışırken oldukça iyi bir biçimde de motivasyon depolayan futbolcular, kendi içerlerinde de denge ve kuvvet çalışmalarına yer verdiler.

Futbolcuların bu çalışmaları yaparken çekilen fotoğrafları hızlı bir şekilde sosyal medya içerisinde yayınlanırken, aynı zamanda da yayılan fotoğraflar taraftarlarında büyük bir heyecan ile bekleyişlerini daha da arttırdı. Güçlerine güç katarak, daha iyi bir şekilde yeni sezona çıkmak isteyen takım, her anlarını en iyi şekilde değerlendirme amacıyla çalışmalarını sürdürüyorlar. tipobet365bonus.com

Beşiktaş’tan Sıkı İdman!

Teknik direktörlerinin, Sergen Yalçın’ın eşliğinde basına kapalı olarak yapılan denge ve kuvvet çalışmaları ortalama bir buçuk saat kadar sürdü. Antrenman içerisinde salonda ısınma, istasyon, stretching çalışmaları şeklinde başlandı.  Belirli gruplar oluşturularak denge ve kuvvet çalışmaları üzerine çalışmalarını sürdüren futbolcular, bu işlemleri genel olarak değişimler yaparak tamamladılar.

Yaptıkları çalışmalara sürekli olarak idmanlarını da ekleyen futbolcular bu derece güçlü bir şekilde hazırlanırken sezon için de çok iyi bir şekilde ortaya çıkacaklarının da net bir mesajını veriyorlar. Hazırlıklar aşamasındaki motivasyonlarını da hep daha iyisine adım atmak için yüksek tutuyorlar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣