Lazer Epilasyon Nedir ve Kimlere Yapılır?

Lazer Epilasyon Nedir ve Kimlere Yapılır?

Lazer Epilasyon Nedir ve Kimlere Yapılır?
Lazer Epilasyon Nedir ve Kimlere Yapılır? hande
Bu içerik 169 kez okundu.

Lazer Epilasyon Nedir ve Kimlere Yapılır?

Estetik açıdan kötü görüntüye neden olan istenmeyen tüyler lazer epilasyon cihazı ile kalıcı olarak yok edilir. Yenilikçi ve teknolojik bir uygulama olan lazer epilasyon işlemi seanslar halinde bay bayan tüm bireylere uygulanır.

Ayrıca farklı özellikte geliştirilen cihazlar vücudun farklı bölgelerinde bulunan ince ve kalın tüyleri yok eder. Çünkü kullanılan lazer epilasyon cihazları farklı dalga boylarına sahip oldukları için derinin alt katmanına nüfus ederek burada bulunan kıl köklerini tahrip eder. İzmir lazer epilasyon profesyonel anlamda 15 yaşını dolduran herkese lazer epilasyon uygular.

Lazer ışınları hedeflenen bölgedeki kıl köklerini atışlar halinde uygulanır. Bu işlem tüy gelişimini sağlayan kıl köklerini tahrip eder. Kıl köklerine verilen bu hasar köklerin zamanla azalmasını ve tamamen yok olmasını sağlar. İzmir lazer epilasyon uzman kişiler gözetiminde güvenilir cihazlarla işlemi tamamlar.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Yapılacak olan İzmir lazer epilasyon güncel fiyatlar hakkında uzman doktor hastaları detaylı bir şekilde bilgilendirir. İşlemin gerçekleşeceği bölgenin genişliği ve sayısı fiyatlar üzerinde belirleyicidir.

İzmir Botoks Yaptırmanın Önemi

Kişilere İzmir botoks ile yüz şekillendirme ve anlamlı bir ifade kazandırmak mümkündür. Farklı kullanım özelliklerine sahip botoks günümüzde hem estetik amaçlı hem de sağlık alanında tercih edilen bir toksindir. Farklı mimikler sonucu yüzde beliren ince çizgi ve kırışıklıkları yok eden botoks aynı zamanda migren ve terleme tedavisinde de kullanılır.

Uzman kişiler tarafından kontrollü bir şekilde yüze enjekte edilen botoks ile yüz sıkı ve genç bir yapıya kavuşur. Mimik kasları uygulanan botulinum toksini kasların hareketini zayıflatarak burada oluşum gösteren ince çizgi ve kırışıklıkları da düzeltir. Bu nedenle İzmir botoks yüzünüzü yeniden şekillendirerek genç ve güzel bir görünüm sunar.

İzmir Botoks Nedir?

Yüz ifadesi için kullanılan mimik kasları zaman ilerledikçe deri üzerinde estetik amaçlı kötü görüntüye neden olan çizgilere ve kırışıklıklara yol açar. Bu nedenle botoks tedavisi tercih edilir. İzmir botoks ince çizgileri ve kırışıklıkları botulinum ilacı ile giderir.

Botoks tedavisinin olmazsa olmazı olan botulinum toksini belli bir oranda seyreltilerek istenilen alana enjekte edilir. Özellikle alın bölgesi, gözaltı çevresi, iki kaş arası ve dudak çevresi ince çizgilerin yoğunlaştığı alanlardır. Bu alanlara botoks tedavisi ile müdahale edilir ve yüz daha genç bir yapıya kavuşur.

İzmir Botoks Fiyatları

Botoks fiyatları 2021 yılı için güncellenerek farklı fiyat aralıkları ile ilgililere duyuruldu. Botoks yapılacak bölgeye göre fiyatlar belirlenir.

Paris Işıltısı Nedir ve Kimlere Uygulanır?

Gençlik iksiri ve yaşlanma karşıtı bir uygulama olan Paris ışıltısı yüzün pürüzsüz ve Işıl ışıl olmasını sağlar. Yüzdeki lekeleri ve ince çizgileri yok eden paris ışıltısı sayesinde onarıcı hücreler yeniden çalışmaya başlar. Bu şekilde cilt kendini yenileyerek canlı görünür. Cilde farklı özellikte vitamin, hiyalüronik asit, amino asit, koenzim gibi özel bileşenler transfer edilir. Böylece kolajen üretimi yeniden tetiklenir ve cilt parlak görünür. Paris ışıltısı cildinizi analiz ederek ihtiyaç duyduğunuz özel bileşenleri cildinize transfer eder.

Paris Işıltısı Ne Kadar Sürer?

Güzel sonuçlar ortaya çıkaran Paris ışıltısı etkisi 5-6 ay sürmektedir. Bu nedenle yılda en az 2 defa uygulamayı tercih etmek cildin nefes almasını sağlayacaktır. Fakat mükemmel sonuca ulaşmak isteyenler 5 seans Paris ışıltısı yaptırarak canlı bir cilde sahip olabilirler. Paris ışıltısı cildinizin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaya çalışır.

Paris Işıltısı Fiyatları

Paris ışıltısı fiyatları belirlerken paris ışıltısı ile kombine edilen diğer teknikleri de göz önünde bulundurur. Böylece seans sayısı doğrultusunda fiyatlar belirlenir.

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣