TURİZM FUARINDA ESEN RÜZGAR!

TURİZM FUARINDA ESEN RÜZGAR!

TURİZM FUARINDA ESEN RÜZGAR!
TURİZM FUARINDA ESEN RÜZGAR! hande
TURİZM FUARINDA ESEN RÜZGAR!

 

Türkiye'nin en büyük uluslararası turizm platformlarından biri haline gelen Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı'nın bu yıl 15'incisi 2-4 Aralık tarihleri arasında gerçekleşti. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen turizm işletmelerini bir araya getiren fuarda Esenworks’un Kurucusu ve Genç Girişimci Alican Esen, “Influencer Marketing’in Turizm Destinasyonlara ve Ürünlerine Etkisi” konulu panele konuşmacı olarak katıldı. 

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen 15’inci Travel Turkey İzmir-Uluslararası Turizm Fuar ve Kongresi, Fuar İzmir’de açıldı. Fuarda dünya turizm trendleri ve Türkiye’nin kültürel değerleri tanıtılırken aynı zamanda sektöre yön veren konular da düzenlenen panellerde işlerinde başarılı isimler tarafından katılımcılara aktarıldı.

 

Turizm Acentaları Birliği (Tursab)'ın davetlisi olarak fuara katılan Esenworks’ün Kurucusu Alican Esen organizasyon kapsamında gerçekleşen “Influencer Marketing'in Turizm Destinasyonlarına ve Ürünlerine Etkisi” konulu panelde konuşmacı olarak yer aldı.

 

Genç Girişimci ve İş insanı Alican Esen, hayatımızın en anını kapsayan sosyal medya ve dijital dünyanın turizm sektöründeki yerine dikkat çekti. Sözlerine; “Artık cebimizde taşıdığımız bu dijital dünya, tercihlerimizi ve hayallerimizi yönetir veya yönlendirir duruma geldi. Sosyal medya paylaşılan bölgeler, oteller veya mekanlar turistler tarafından yeni bir rehber görevi görüyor. Bu da yeni nesil sosyal medya turizmi kavramını oluşturuyor.” Şeklinde devam etti.

 

Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği panelde Alican Esen ayrıca, turizm sektöründe dijital dünyanın ve influencerların nasıl konumlandırılması konusunda da önerilerde bulundu. Özellikle bu konuda önerilerde bulunan isimlerle çalışılırken turistik ürün tercihlerine ve ilgili destinasyonlara, kullanılan araçlara olan etkilerinin derinlemesine incelenmesi ve doğru adımlarla ilerlenmesi doğru hedef kitleye verilecek bir mesajı destekleyecektir. 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 13 Ekim 2023 Cuma
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 13 Ekim 2023 Cuma
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 11 Ekim 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 11 Ekim 2023