Yeni Yılda Fenerbaçe’de Muriç Rüzgarı

Yeni Yılda Fenerbaçe’de Muriç Rüzgarı
Yeni Yılda Fenerbaçe’de Muriç Rüzgarı Tugrul Demir

 

Fenerbahçe, ara transfer döneminde ilk olarak forvet oyuncusu takviye etmeye yöneldi. Yıllardır bu alandaki soruna çözüm bulamayan, Berisha’ dan da umduğunu alamayan başkan Ali Koç, Ocak ayında kimsenin tartışmayacağı bir isme imza attırmayı düşünüyor. Hedeflediği oyuncular listesinde önemli kişiler bulunuyor. Ancak İtalya’dan gelen gazeteci Nicolo Schira’ nın haberine göre; Ocak ayında bulunduğu Lazio takımından ayrılarak Vedat Muriç’ in Fenerbahçe’ ye kiralık transfer olma yönünde.

Muriç’te Sarı Lacivert İçin Çok Hevesli

Vedat Muriç, santrfor mevkisin de oynayan Kosovalı millî futbolcudur. Serie A takımlarından Lazio' da forma giymektedir. Fenerbahçe, yıldız oyuncuyu geçen sezon yaklaşık 20 milyon Euro gibi çok iyi bir ücretle Lazio’ ya satmıştı. Ancak genç forvet için işler istediği gibi olmadı. Bu sezon Sarri ile yeni bir sayfa açan Kosovalı başarılı futbolcu yine hayal kırıklığı yaşattı. Vedat Muriç, bulduğu fırsatları iyi değerlendiremedi. İtalyan gazeteci Nicolo Schira, 27 yaşında ki futbolcunun Ocak ayında Lazio’dan ayrılma kararı aldığını açıkladı. 1xbet casino

Gazeteci, Sarı Lacivert’ in Muriç’ i kiralık olarak kadrosuna dahil etmek istediğini yazdı. Fenerbahçe Yönetimi, zorunlu satın alma opsiyonu ve performans ekstralarını içeren bir teklifle Lazio’ nun kapısını çalmayı planlıyor. Muriç’ in Fenerbahçe’ye dönmeyi çok istemesi de yönetimi avantajlı kılıyor. Eğer Lazio’ ya genç futbolcu için başka bir kulüpten daha iyi bir teklif gelmezse, Muriç, sadece bir sezon giydiği Sarı Lacivert formaya yeniden kavuşabilecektir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 22 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 22 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 21 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 21 Eylül 2023