Kurşun Cam

Kurşun Cam
Kurşun Cam Tugrul Demir
Bu içerik 472 kez okundu.

Kurşun cam, kurşun paravan, kurşun kaplama gibi konularda arayış içerisindeyseniz hoş geldiniz. İstanbul Kurşun Ve Metal Sanayi müşterilerine yüksek saflıkta kurşun ürünleri̇ üretmektedir. Bu ürünler arasında şu kurşun türleri bulunmaktadır;

Kurşun Cam

Radyasyona sürekli olarak maruz kalmak sağlık açısından ciddi sorunlara sebebiyet vermektedir. Bu durumda özellikle sağlık alanlarında sorunlar çıkmasının önüne geçilebilmesi için farklı malzemelerden kullanılan ürünler kullanılabilmektedir. Kurşun cam son zamanlarda radyasyon ve x ray ışınlarından korunması evresinde kullanılan malzemeler arasında yer alır. İçeriğinde kurşun olan bu camlar kullanılmasıyla birlikte yoğun radyasyon içeren ortamlarda tam koruma sağlamaktadır. 

Kurşun Paravan

Kurşun paravanlar geniş kullanım alanlarına sahiptir. Standart ölçülere sahip olan kurşun paravan genel olarak 95 cm genişlik ve 195 cm uzunluğa sahip olmasıyla bilinmektedir. Bugün pek çok insan tarafından tercih nedeni olarak görülmekte olan kurşun paravan modelleriyle beraber sizlerde etkin sonuçlar elde etmenin mümkün olduğunu görebilirsiniz.

Kurşun Kaplama

Kurşunların aşınmayan ve paslanmayan yapısı olduğundan dolayı diğer metallerin koruması açısından çok önemli bir yapıya sahiptir. Asitlerden veya diğer etkilerden dolayı aşınabilir bir durumda olan metallerin üzerine, koruyucu bir tabaka sağladıkları için kaplama malzemesi olarak sıklıkla kullanılmaktadır.

Kurşun Zırhlama

Kurşun zırhlama işlemleri radyoloji odalarında tüm ebatlar ölçülerek ve kaliteli dolgu malzmeleri kullanılarak uzman ekipler tarafından yapılır. Kurşun cam ve kapıda temin ederek radyoloji odaların radyasyon yayımını 0’a indirilmesi hedeflenmektedir. Ayrıca kullanılan aletlerle, kurşun kaplama işlemi sonrasında radyasyon seviyeleri ölçülür ve sızıntı olmadığı kontrol edilir.

https://istanbulkursunvemetalsanayi.com.tr/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣