Sizin için en iyi yatırım tercihi : Robot Filosu

Sizin için en iyi yatırım tercihi : Robot Filosu

Sizin için en iyi yatırım tercihi : Robot Filosu
Sizin için en iyi yatırım tercihi : Robot Filosu Tugrul Demir
Bu içerik 513 kez okundu.

 

Kişisel olarak yatırım yapmak ve yatırımlarınızı günlük olarak takip etmek sizin için zor ve yorucu olabilir. Onlarca yatırım enstrümanı, enflasyon etkisi, kur farkı, kesilen komisyonlar derken yatırım yapmak gün geçtikçe içinden çıkılmaz bir hal almaktadır. Borsada veya diğer yatırım enstrümanlarında yaşanılan iniş ve çıkışlar yatırımlarınızda duygusal hatalara sebep olabilmektedir. Bu  hataların sizi zarara uğratma olasılığı göze alındığında Robot Filosu yatırımlarınız için en iyi çözüm yolu olacaktır.

Yatırımların ve yatırımların dijitalde paraya dönüştüğü alanda, dünden bugüne edindiği tecrübe ve birikimleri ile adından söz ettiren Serhat Danışman ve Selim Danışman yeni bir ilke imza atıyorlar.

Robot filosu, alanında uzman, deneyimli ekibiyle oluşturulan algoritmik yazılım ve çözümleri ile kişilere kendi hesabında ve kontrolünde, döviz cinsinden piyasa koşullarının üzerinde kazanç sağlama garantisi veriyor. Sigorta ile güvence altına alınan sistemde kullanıcılar rahat bir şekilde yatırımlarını kazanca dönüştürme imkanına sahip oluyorlar. Yazılım sahibi, Robot Filosu ile döviz alım satımı yaparak para kazandığını 5/24 takip edebiliyor. Kazanılan para, yazılım sahibi tarafından belirlenen dönemlerde çekilerek hem kendi hakkı olan kazancı alıyor hem de robot filosuna yazılımın kirasını ödüyor. 

Robot Filosu, Türkiye’de çok yeni olmasına rağmen çok hızlı gelişim gösteriyor. Farklı çalışma modelleri, aylık %10, yıllık %120 net kazanç güvencesi ve müşterilerden aldığı olumlu referanslar ile yatırımcılarına kazandırmaya ve gelişim göstermeye devam edecek.

www.robotfilosu.com

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim