Wofret: En Uygun Fiyat Skalası İle Sizlerle

Wofret: En Uygun Fiyat Skalası İle Sizlerle

Wofret: En Uygun Fiyat Skalası İle Sizlerle
Wofret: En Uygun Fiyat Skalası İle Sizlerle Tugrul Demir

 

Büyük fırsatlar onun platformunda! Yunus Emre Kelkitli esnafa ve müşteriye kusursuz bir fiyat skalası sundu!

Korona virüs süresi boyunca online platformlardan alışveriş yapmak büyük bir ilgi gördü. Öyledir ki herkes evinden bir şeyler satarak girişimci olmaya başladı. Herkes evine ekstra gelir kapısı açmak ve zor süreci ailesi ile birlikte kolay atlatmak istedi. Bu durumlar Yunus Emre için bir ışık kaynağı oldu. İngiltere’nin başkenti Londra’da çalışma serüvenine başladıktan sonra Wofret adında büyük bir sistem geliştirdi.

Ekibi ile birlikte geliştirdiği ve insanlara sunduğu sistemi ile e – ticaret devrinde yeni bir çağ başlattı. Diğer online platformlara kıyasla Wofret birbirinden farklı yenilikleri ile insanların bir numaralı tercih adresi oldu. Ekibinin kurmuş olduğu siber güvenlik sayesinde hem alıcıların hem de satıcıların bilgileri güven içerisinde bulunuyor.

Türk gençlerinin neler başarabileceğini gösteren Yunus Emre yazılımı ile tüm Dünya’ya adını duyuracağını belli etti. Her zaman azimle çalışarak asla başarıları için pes etmemiş. İngiltere’ye gittiği zamanlarda birçok farklı işe girişmiş olsa da en sonunda yazılım dünyasına adım atarak büyük başarılar elde etti. Yeni eklentileriyle birlikte kullanıcılarına uygun fiyat skalası oluşturdu. Hem alıcı müşteriler hem de esnaflar için büyük kampanyalar sunmaya devam ediyor.

Siber güvenlik önlemlerinden dolayı Wofret kullanıcıları ile büyük bir bağ kuruyor. Bu bağ ile güvenli alışveriş seçenekleri ortaya çıkarken esnaflar için de büyük gelir kaynağı oluşturuyor. Wofret yalnızca İngiltere’de değil aynı zamanda diğer ülkelere de kullanılması için büyük çalışmalar devam etmekte. Bununla birlikte kullanıcılarına yarattığı uygun fiyat skalası sayesinde hem İngiltere’den hem de Türkiye’den birçok kullanıcıyı kendi bünyesinde barındırmaya devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 22 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 22 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 21 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 21 Eylül 2023