Otel Otomasyonu ve Restoranlar İçin POS Sistemi

Otel Otomasyonu ve Restoranlar İçin POS Sistemi

Otel Otomasyonu ve Restoranlar İçin POS Sistemi
Otel Otomasyonu ve Restoranlar İçin POS Sistemi Tugrul Demir
Bu içerik 342 kez okundu.


 

Protel Otel Yönetim Sistemleri

Bu yönetim sistemi; otel işletmesini merkezinde yer almaktadır ve otel içindeki bütün yönetim sürecini kontrol ederek çözüme ulaştırma çabasındadır. Klasik olarak bilinen otel yönetim sistemlerinde dahi; otel işletmesinin temelinde bulunan rezervasyon, giriş ve çıkış, faturalandırma ve ön büro gibi süreçlerin hızlandırılmasını sağlamasının yanı sıra, o alanda takviye ve katkı da verebilir. Peki, otel yönetim sistemleri dışında; restoran yönetim sistemleri de mevcuttur. Peki, restoran yönetim sistemi ne demektir? Restoran yönetim sistemleri ne işe yarar?

Protel Restoran Yönetim Sistemleri

Restoren yönetim sistemleri uygulaması genel olarak POS uygulaması ile birlikte gerçekleştirilir ve müşterilere maksimum kalite ve minimum zaman kaybı sağlamaktadır. Restoranınızdaki sipariş yönetimi ve organizasyon takibini gerçekleştirmesinin yanı sıra; vardiya saatleri ve performans takibi gibi işlerde de sizlere oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Protel Restoranlarda Özel Satış ve Sadakat Programı

Tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurulu olan bu program ile işletmenizin büyümesine yardımcı olur ve kalitenizi ön plana çıkartmış olursunuz! Müşterilerinizin yapmış olduğu alışverişlerin verilerini ve istatistiklerini kullanarak; işletmeniz adı altında çekici kampanyalar; hediyeler ve fırsatlar sunabilirsiniz! POS sistemi ile beraber; her bir satış için verileri gözlemleyebilir ve buna bağlı olarak da işletmenizin kalitesini arttırmış olursunuz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim