Türkiye'nin En Büyük Köpek Egitim Okulu ve Oteli

Türkiye'nin En Büyük Köpek Egitim Okulu ve Oteli

Türkiye'nin En Büyük Köpek Egitim Okulu ve Oteli
Türkiye'nin En Büyük Köpek Egitim Okulu ve Oteli Tugrul Demir
Bu içerik 725 kez okundu.


Yavru köpek temel itaat egitimi, son derece zaman alan ve sabir gerektiren egitim konulari arasindadir. Yeni dogmus yavrularin annelerinden ayrilmalarindan sonra baslayacak egitimlerde her cins köpegin egitim süresi ve metodu farkli olacaktir. Yavru köpek temel itaat eğitimi,  egitmenin uzmanligi ve tecrübesi ile çok daha kisa sürede verilebilecektir. Alaninda uzman olan egitmen kadrosuna sahip olan köpek egitim merkezlerinin basinda Hause of Istanbul gelecektir. 
Merkezde çalisan egitmenlerin uzun yillar bu isle ugrasmalari teorik bilgilerinin ötesinde pratik bilgilere de sahip olmalarini saglamistir. Köpeklerin egitilirken, sahipleri ile birlikte sosyallesmeleri ve ortak oyunlar gelistirmeleri de hedeflenmektedir. Merkezde diger köpek egitim okullarindan daha farkli ve yenilikçi bir egitim anlayisi söz konusudur.
Köpeklerin Eglenerek Ögrenmeleri
Yavru köpek eğitim programı çok çesitli aktivitelerle doludur. Buradaki temel amaç, köpeklerin eglenerek ögrenmesidir. Sahipleri ile birlikte baslanacak egitimler, ayni yasam alanini paylasacak olan köpekler ile sahipleri arasinda bir dostluk iliskisinin de kurulmasina verile olacaktir. Yavru köpek egitim programi içerisinde öncelikli olarak, düzenli beslenme aliskanliklari, tuvalet egitimi, saldirma ve havlamaya karsi verilecek disiplinler yer alir. 
Küçük yaslarda baslayan bu egitimler, köpeklerin yasam alanlarinda daha uyumlu ve mutlu olmalarini da saglayacaktir. Ev ortaminda bakilacak köpekler ile disarida ev veya is yeri bahçelerinde kulübelerde kalacak bekçi köpekleri farkli egitimlerden geçecektir. Bu konuda bilgi sahibi olan egitim merkezlerinden destek alinmasi son derece önem tasir. Hause of Istanbul bu konuda profesyonel hizmet sunacaktir.
Koruma Köpeklerinin Yetistirilmesindeki Farkliliklar
Koruma köpek eğitimi, diger köpek egitimlerinden son derece farkliliklar gösterir. Bunun en önemli nedeni, bu hayvanlarin diger köpek cinslerine göre farkli amaçlarla sahiplendirilmis olmalaridir. Temel fonksiyonu bulunduklari alani koruma olan bu hayvanlar, her türlü tehlikeye karsi yüksek sesle bagirma ve tehlikeyi uzaklastirma görevini üstlenirler. Koruma köpek egitimi, diger köpek cinslerinden farkli sekilde olacaktir. 
Pek çok köpek türünde ödül sistemi, ögrenme metotlarinda ise yararken, koruma köpeklerinde bu türlü egitim önerilmeyecektir. Yasam alanlarini koruyan bu köpeklerin ödüle alistiklari zaman, görevlerini aksatacaklari da son derece açiktir. Koruma köpek egitiminde disiplinli ve sabirli yaklasimlari ile Hause of Istanbul önerilen merkezler arasindadir.
Köpeklerin Mutlu Olacaklari Faaliyet Merkezleri
Insanlar gibi köpeklerin de zaman zaman eglenmeye ve keyifli vakit geçirmeye ihtiyaçlari bulunur. En güzel egitim teknikleri eglenerek ve çesitli oyunlar ile verilecek egitim yöntemleridir. Köpeklerin mutlu ve huzurlu olmalari, ortak evi paylastiklari kisiler için de son derece önem tasir. Huzurlu olan bir köpek, uyum sorunu yasamayacak ve çok daha mutlu olacaktir. Hause of Istanbul genis bir yesil alana kurulu olmasi sebebiyle köpeklerin rahatlikla oyunlar oynayip, diger köpek cinsleriyle sosyallesecegi alanlardir. 
Burada hem egitim verilirken hem de köpek oteli hizmeti sunulacaktir. Uzman bir ekiple kaliteli vakit geçirmeleri saglanmis olacaktir. Veteriner kontrolünde olan köpeklerin, süresi gelen asilari yapilirken, saglik kontrolleri de gerçeklestirilmis olacaktir. Köpeklerin kisa ya da uzun süreli kalacaklari yerler içerisinde güvenle tercih edilecek merkezlerin basinda gelirler.
Köpek Otelinden Beklenen Özellikler
Köpek sahiplerinin zorunlu hallerde köpeklerini ev disinda baska yerlere emanet etmesi gerekecektir. Bu zorunlu haller: Is gezileri, seyahatler ve tatillerdir. Bu gibi durumlarda köpek sahiplerinin güvenle tercih edecekleri adreslerin basinda Hause of Istanbul gelmektedir. Düzenli araliklarla temizlenen otelin, güvenlik sistemleri de mevcuttur. Köpeklerin ruh ve fiziksel rahatliklari düsünülerek kalacaklari odalar, ferah yerlerdir.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
Nisanur OYAN, yaşanmış bir hikâye olan eseri “Gülfem ” hakkında merak edilenleri okurları için cevapladı.
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣