SİMRE REKLAM TÜM DERGİLERDE!

Türkiye'nin en çok okunan, cemiyet ve magazin dünyasının gündemini belirleyen dergilerde yer alan sayfalarımızla danışanlarımıza özel haber, röportaj ve ilan çalışmaları yayınlıyoruz!

SİMRE REKLAM TÜM DERGİLERDE!
SİMRE REKLAM TÜM DERGİLERDE! Tugrul Demir
Bu içerik 461 kez okundu.

 

 

Sağlık ve güzellik sektörü, kurumsal firmalar ve seçkin tanınmış kişilerin Medya İlişkileri, Etkinlik Yönetimi, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Kurulumu konularında reklam ve tanıtım hizmetini yürüten Simre Reklam, hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Ünlü isimlerin ve cemiyet hayatının yer aldığı en çok okunan dergilerindeki sayfaları ile sizlere ışıltılı dünyanın kapılarını aralıyoruz. Başarılı ve güvenilir kişi ve kurumların iş, özel ve sosyal hayatlarından kesitleri tüm Türkiye'ye yansıtıyoruz. Profesyonel ekibimiz ile birlikte gerçekleşirdiğimiz ilan, özel röportaj, advertorial, bülten çalışması, fotoğraf çekimleri tüm dergilerde yerini alıyor.

Marka değerinizi yükseltmek, hizmetlerinizi duyurmak, kendinizi tanıtmak, pazarlama ve satış faaliyetlerinizi arttırmak için en güvenli ve kalıcı yol olan ilan çalışmaları ile geleneksel ve dijital medyada sesinizi duyuruyoruz.

SİMRE REKLAM İLETİŞİM & MARKA DANIŞMANLIĞI

'Medyadaki gücünüz!'

20 yılı aşkın süredir edindiği bilgi ve tecrübeyi yaratıcılıkla birleştirerek, geleneksel pazarlama anlayışlarını, inovasyon inancıyla yeni nesil ve geleneksel mecralara entegre eden Simre, kişi ve kurumların sosyal medya hesaplarını güçlendirerek satışlarını ve marka değerini arttırıyor, tanıtımlarını kalıcı hale getirmek içinse ulusal basında en  çok satılan dergilerde ilan ve röportaj çalışmaları hazırlıyor.

instagram: simrereklam

https://www.instagram.com/simrereklam/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim