Yapay Vajina Nasıl Kullanılır?

Yapay Vajina Nasıl Kullanılır?

Yapay Vajina Nasıl Kullanılır?
Yapay Vajina Nasıl Kullanılır? Tugrul Demir
Bu içerik 1332 kez okundu.

 

 

Yapay vajinalar mastürbasyon esnasında gerçek vajina hissi vermek için yumuşak malzemelerden tasarlanmıştır. Yapay vajina kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi kayganlıktır. Suni vajina kuru olduğu zaman kullanımını zorlaştıracağı gibi, ürünün dokusuna da zarar verecektir. Bu ürünü pürüzsüz hissettiren ve sağlığınıza zarar vermeyen kayganlaştıcılarla birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz. Yapay vajina için kullanabileceğiniz en hoş ve zararsız ürün su bazlı bir kayganlaştırıcıdır. Penis veya yapay vajina girişine  biraz su bazlı bir kayganlaştırıcı sürebilirsiniz. Kullanım sırasında kayganlık hissi ortadan kalktıktan sonra tekrar kayganlaştırıcı uygulamaya gerek yoktur. Çok az tükürük ile su bazlı kayganlaştırıcı pürüzsüzlüğünü geri kazandıracaktır.

 

Yapay vajina temizliği, daha sağlıklı mastürbasyon deneyimi ve uzun süreli kullanım için önemli bir konudur. Yapay vajina kullanan kişilerin yaptığı en büyük hata temizlik ürünleridir. Yanlış temizleme işlemi sağlıksız kullanıma ve ürün yapısına zarar vererek ürünün yırtılmasına veya deformasyonuna neden olabilir. Yapay vajinayı düzgün bir şekilde temizleme işlemi ürün kullanımdan önce ve sonra yapılmalıdır. Kullanmadan önce temizlenmesi daha hijyenik kullanım sağlayabilir. Ürünü ilk kez kullanmadan önce temizlemeniz şiddetle tavsiye edilir. Yapay vajina temizleme işleminde kimyasal kullanmayınız. Kimyasalların temizlik amaçlı kullanılması, çeşitli cilt sorunlarına veya ürünün hassas dokusunun zarar görmesine neden olabilir. Bu nedenle en iyi temizlik için ılık su ve beyaz sabun kullanabilirsiniz. Su sıcaklığı burada önemli bir konudur. Fazla sıcak veya kaynar derecede temizleme işlemi yapmanın ürünün erimesine, hassas dokusunun bozulmasına neden olabilir.

 

Bundan sonra bir diğer önemli konu ise ürünün saklama koşulları olacaktır. Ürünü kullanıp temizledikten sonra ıslak bırakmayınız. Mümkünse ürün için özel bir havlu temin ediniz ve ürünü havlu ile kuruttuktan sonra saklayınız. Ürünü ıslak bir şekilde saklamak veya özel bir saklama kabına koymak, ürünün küflenmesine neden olacaktır. Bu da sorun yaşamanıza neden olabilir. Ürünün ıslak bir şekilde saklanması bakteri üremesine ve sağlıksız ürün kullanımına neden olabilir. Evet, yapay vajina hassas bir erkek mastürbasyon ürünüdür. Üretim aşamasından sonra pudralanarak fabrikadan paketlenir. Bu sayede satın almadan önce rafta uzun süre sergilenebilir. Satın aldığınız ürünün uzun süreli kullanımı için bebek pudrası kullanabilirsiniz. Hassas dokuların bozulmaması için bu yöntem temizlik ve kuruduktan sonra uygulanacaktır. Bu ürün sayesinde daha eğlenceli bir mastürbasyon deneyimi yaşayacaksınız. Ürünü dikkatli kullanarak herhangi bir sorun yaşamadan eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim