Başakşehir'den İnanılmaz Takas

Fenerbahçe ve Başakşehir arasında son dakika gelişmeleri sürmeye devam ediyor 1xbet. Sarı lacivertli ekip transfer çalışmalarına son derece etkin bir şekilde devam ediyor 1xbet giriş. Emre Belözoğlu dengeleri birbirine karıştıracak bir hamleyi Başakşehir'den yaptı

Başakşehir'den İnanılmaz Takas
Başakşehir'den İnanılmaz Takas Tugrul Demir

 

Fenerbahçe ve Başakşehir arasında son dakika gelişmeleri sürmeye devam ediyor 1xbet. Sarı lacivertli ekip transfer çalışmalarına son derece etkin bir şekilde devam ediyor 1xbet giriş. Emre Belözoğlu dengeleri birbirine karıştıracak bir hamleyi Başakşehir'den yaptı 1xbet.

Birçok transfer yapan Fenerbahçe, maaşları fazla olan futbolcular ile olan sözleşmelerini fes etti. Mukavelesi bitmiş olan oyuncuları ile de tekrardan sözleşme imzalayan Fenerbahçe, yeni sezona bomba gibi başlayacak.

18 Transfer Yapılıyor

Emre Belözoğlu ve Erol Bulut, başkan Ali Koç'unda destekleri ile beraber tam 18 transfere imza attılar. Yapılan bu transferlerin birçoğuna bonservis ödenmesi yapılmadı 1xbet.

Herkes Bir Arada

Süper Ligin tecrübe isimlerinden olan 1xbet; Gökhan Gönül, Novak, Caner Erkin, Sinan Gümüş ve Cisse Fenerbahçe kadrosuna katıldı 1xbet giriş. Ayrıca bu oyuncular ile Avrupa piyasasına damgasını vurmuş olan oyuncular Fenerbahçe bünyesinde bir araya geldi 1xbet. Samatta, Perotti, Pelkas ve Tisserand gibi oyuncularda Fenerbahçe bünyesinde yer alacaklar 1xbet giriş.

Tekrardan Visca

Yapmış olduğu flaş transferler ile adından sık sık söz ettiren Fenerbahçe, Başakşehir'in yıldız oyuncularından olan Visca üzerinde ısrarlı bir tutum sergiledi. Boşnak olan futbolcu ile ısrarcı davranan Fenerbahçe, Başakşehir ile bir türlü anlaşamadı. Emre Belözoğlu tarafından sık sık dile getirilen Visca için Ocak ayında tekrardan toplantı yapılacak. Oyuncuyu takıma almak için sarı lacivertli takımdan yüksek miktarda transfer teklifleri yapıldığı öğrenildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 22 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 22 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 21 Eylül 2023
Antalya Nöbetçi Eczaneleri 21 Eylül 2023