Alaattin Çakıcı'dan Bayram Mesajı

Alaattin Çakıcı Basın Danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile bayram mesajı yayınladı. Mesajda Kurban Bayramı'nın Türk-İslam alemine, hayırlar getirmesini, birliğe, dirliğe, düzenliğe ve kardeşliğe vesile olmasını dilerken,Çakıcı ,Devlet Başkanımızın ve türk dünyasının yaşayan efsanevi lideri degerli ağabeyim Sn Devlet Bahçeli’nin de kurban bayramını en içten ve kalbi duygularım ile kutluyorum dedi.

Alaattin Çakıcı'dan Bayram Mesajı
Alaattin Çakıcı'dan Bayram Mesajı Tugrul Demir
Bu içerik 565 kez okundu.


 Alaattin Çakıcı aziz türk milletinin,türk dünyasının ve islam aleminin mübarek kurban bayramı adem soyuna hayırlara vesile olmasını diledi. Çakıcı mesajında tüm yurt içi ve yurt dışında bulunan güvenlik güçlerininde bayramını kutlarken.Tüm şehitlerimize allahtan rahmet,gazilerimize ise acil şifalar diledi. 

Alaattin Çakıcı'nın Basın Danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile yayınladığı mesaj’da ; 
Kurbanın, Allah'a yönelmenin, Allah'a kulluk etmenin en samimi ifadelerinden biri olduğunu hatırlattı.
Kurban ibadetinin, Müslümanlar arasındaki yardımlaşma ve dayanışmayı, kardeşlik ve dostluğu, birlik ve beraberliği, ümit ve gayreti arttığını da belirten Çakıcı
Türkiye'nin gelişmesinden ve güçlenmesinden rahatsızlık duyanların fırsat kolladığını vurgulayarak, şunları kaydetti:
"Türkiye'ye diz çöktürmek isteyenler, Türk milletini geriletmek, güçsüz düşürmek isteyenler adeta kuyruğa girmişlerdir ama unuttukları bir şey vardır, Türk milleti en yoksul zamanlarında dahi ayağına giydiği bir çift çorabı ordusuna bağışlamış, yarım ekmeğini bile yarıya bölerek, namerde muhtaç olmaktansa açlıktan ölmeyi şeref sayarak bugünlere ulaşmış bir millettir.

Bazı dış güçler Türkiye'ye yönelik olarak başlatılan ekonomik ablukanın karşısında milletimiz dimdik durmakta, üzerimizde oynanan oyunu tüm çıplaklığıyla görmektedir. Ülkemiz bu saldırılar karşısında tek yumruk, tek yürek olmuştur. Allah'ın izni, milletimizin sabır ve tevekkülüyle bu karanlık günler de aşılacak, Türkiye'nin önünde hiçbir kuvvet duramayacaktır. Türk'e kefen biçmek, mezar eşmek isteyenler o kefenlerin içine kendisi girecek, o mezarlara da kendileri düşeceklerdir. Mübarek Kurban Bayramı'nın Türk-İslam alemine hayırlar getirmesini, birliğe, dirliğe, düzenliğe kardeşliğe vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyor, tüm gönüldaşlarımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyorum."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim