SERKAN KAYA VE GÜLBEN ERGEN SAHNEDE RÜZGAR GİBİ ESTİ

Gülben Ergen ve arabesk müziğin güçlü seslerinden Serkan Kaya, önceki gece Bodrum'daki Bvs Bosphorus Otel'deki Günay Restaurant'da sahne aldı.

SERKAN KAYA VE GÜLBEN ERGEN SAHNEDE RÜZGAR GİBİ ESTİ
SERKAN KAYA VE GÜLBEN ERGEN SAHNEDE RÜZGAR GİBİ ESTİ Tugrul Demir
Bu içerik 703 kez okundu.
 
 
Sevenlerinin karşına siyah taşlı ve derin yırtmaçlı bir elbise ile çıkan Gülben Ergen, dillere pelesenk olmuş şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyledi.
 
Programın ikinci yarısına mikrofonu Ergen'den devralarak hızlı bir giriş yapan  Serkan Kaya, "Özlemişİm sahneye çıkıp sizlerle beraber şarkılar söylemeyi" diyerek sevenlerine olan özlemini dile getirdi.
 
PANDEMİ SÜRECİNİ ÇİFTLİKTE KOYUN, İNEK SAĞARAK GEÇİRDİK...
 
"KÜÇÜKLÜĞÜM TEZGAHTARLIK YAPARAK  GEÇTİ"
 
Yaklaşık üç buçuk ay süren Pandemi sürecini ailesiyle birlikte çiftliğinde koyun inek sağarak geçirdiğini söyleyen Kaya, "Benim küçüklüğüm tezgahtarlık yaparak geçti, gerek hayatta gerek sahnede çok faydasını görüyorum. Çok güzel insanlar biriktirmişim. Bu akşam beni dinlemeye gelen çok sevdiğim saygı duyduğum abilerim ablalarım gelmiş" diyerek kendisini dinlemeye gelen misafirlerine teşekkür etti.
 
"SERKAN KAYA SAHNESİNDE YILDIZLAR GEÇİDİ"
 
Konserinin bir bölümünde Serkan Kaya, "Mesele" şarkısını okuduğu anda sahneye çıkarak  mekandaki misafirlere sürpriz yapan Gülben Ergen, Serkan Kaya ile birlikte hit şarkıyı bir kez de birlikte seslendirdiler. Gecenin sonunda ise Merve Özbey sahneye çıkarak Serkan Kaya ile birlikte Müslüm Gürses'in "Unutamadım" şarkısını söylediler.  
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim