Çocuklar için Koronavirüs Ücretsiz Psikolojik Danışmanlık Hattı

Koronavirüsün çocuklar üzerindeki etkisi yetişkinlere göre az olduğunu bilsek de​​​​​​ psikolojik açıdan hiçbirimiz tamamıyla güvende hissetmiyoruz. Hem bu güvensizlik ve belirsizlik ortamı hem de günlük hayattaki mecburi değişemler birçoğumuzu olumsuz etkiledi.

Çocuklar için Koronavirüs Ücretsiz Psikolojik Danışmanlık Hattı
Çocuklar için Koronavirüs Ücretsiz Psikolojik Danışmanlık Hattı Tugrul Demir
Bu içerik 200 kez okundu.

 

Okulların kapanması ve sokağa çıkma yasağıyla birlikte evde kalan çocuklarda yaşadıkları bu olumsuz durumdan psikolojik olarak etkilendi.

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi koronavirüsün yayılmasıyla birlikte kurduğu Koronavirüs Ücretsiz Psikolojik Danışmanlık Hattını başta sağlık çalışanlarımıza ve koronavirüs salgınından psikolojik olarak etkilenen kişilere destek vermeye devam ediyor.

Şimdi ise, çocuklarımızın psikolojik ve bedensel sağlığını korumak için hazırladığı “Çocuklar için Koronavirüs Ücretsiz Psikolojik Danışmanlık Hattı”nı duyurdu.

Sağlık çalışanları ve COVID-19 tanısı almış kişilerin çocukları için hazırlanan "Çocuklar için Koronavirüs Ücretsiz Psikolojik Danışmanlık Hattı”na hafta içi 10:00-17:00 arasında 0546 747 17 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.⠀

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.