2017 Skalite Ödülleri ‘Her Şey’e Rağmen’ Konseptiyle Sahiplerini Buldu

Skal International İstanbul Kulübü’nün bu sene 20.’si düzenlenen 2017 Skalite Ödülleri ‘Her Şey’e Rağmen’ konseptiyle 27 Kasım Pazartesi günü Wyndham Grand İstanbul Levent Hotel’de yapılan törenle sahiplerini buldu.

2017 Skalite Ödülleri ‘Her Şey’e Rağmen’ Konseptiyle Sahiplerini Buldu
2017 Skalite Ödülleri ‘Her Şey’e Rağmen’ Konseptiyle Sahiplerini Buldu Tugrul Demir
Bu içerik 761 kez okundu.

Turizm sektörünün otel, acente, havayolu, kongre merkezi, vb. tüm dallarının profesyonellerini çatısı altında toplayan Skal International İstanbul Kulübü Skalite Ödülleri Wyndham Grand İstanbul Levent Hotel’de yapılan törenle sahiplerini buldu.

 

82 yıllık geçmişiyle dünyanın en köklü sivil toplum örgütlerinden biri olan Skal International’in 90 ülkedeki yapılanması içinde en büyük kulübü olan Skal International İstanbul Kulübü’nün düzenlediği bu özel geceye Skal İstanbul Kulübü üyeleri, Skal Türkiye Federasyon Yönetim Kurulu üyeleri, Skal Türkiye Bölge Başkanları, Geçmiş dönem Dünya Başkanları Salih Çene ve Hülya Aslantaş, TUROB Başkanı Timur Bayındır, TUMAF Başkanı Yalçın Manav, TUYED Başkanı Kerem Köfteoğlu, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Mersin Sanayi ve Ticaret odası Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Asut ve turizm sektörü kanaat önderleri katıldı.

 

Bu seneki Skalite’in konsepti ‘Her Şey’e Rağmen’ olarak belirlendi. Kriterlere uygun olan kurum ve kişiler kendilerini aday gösterdikleri gibi; Skal üyelerinin de bu kriterlere uygun aday belirlemeleri istendi. İstanbul Skal Kulübü Yönetim Kurulu ve Skal İstanbul Kulübü geçmiş dönem Başkanlarından oluşan jüri tarafından gerçekleşen ön elemeden sonra, finale kalan adayların oylaması Skal üyeleri tarafından Skalite 2017 gecesinde canlı olarak yapıldı.

 

Nebil Birgi’nin sunuculuğunu, Murat Ali Aydın’ın sanat yönetmenliğini, KM Events Kurucu Başkanı Meltem Tepeler’in organizasyonunu yaptığı geceye işitme engelliler dans ve ritm atölyesi projeleri gerçekleştiren So Türkiye, Özel Olimpiyatlar organizasyonu ayrıca Samsun’da yapılan 23. İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları açılışında da sahne alan Deaf Dance Academy küçük bir bale ve ritim gösterisi ile yer aldı. Geceye Deaf Dance Academy’nin Kurucusu ve Sanat Yönetmeni Salim Sinar da katıldı.


Bu yıl ilk defa interaktif olarak gerçekleşen ödül töreni sırasında sahne alan ‘Türkiye’nin ilk Dans Eden Orkestrası’ Jukebox Orkestra da yine seyircilerin keypadlerle seçtiği şarkıları canlı olarak seslendirdi.

 

Bu yılki 2017 Skalite Ödüllerinin Platin Sponsoru MNG Airlines, Altın Sponsorları ise Çelebi Hava Servisi A.Ş. ve Diversey olurken, Hizmet Sponsorları ise Bersay İletişim Grubu, Wyndham Grand İstanbul Levent, KM Events, Murat Ali Aydın, SparklebyMarche, İltek İletişim Tanıtım Hizmetleri A.Ş., Staras Teknik ve Görüntü Sistemi, Es Müzik, Çizgi Medya, IDA Consulting ve Pamukkale Şarapları olarak yer aldı.

 

Skalite 2017 Skal İstanbul Kulübü Özel Ödülü Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü Turkey Home Projesine verildi. Ödül Turkey Home Proje Koordinatörü Nuraydın Arıkan takdim edildi.

 

Skalite 2017 Jüri Özel Ödülü içinde bulunulan zorlu dönemde herşeye rağmen ülkemize güvenmeyi hiç bırakmayan, bu dönemde İstanbul’daki otellerine bir yenisini ekleyen, Küçükyalı ve Sapanca’da iki yatırıma daha imza atan ve ‘Her Şey’e Rağmen’ Türkiye’nin Dünya’nın en önemli ülkelerinden bir olduğuna, Türk markalarının yurtdışında da yaygınlaşması gerektiğine inanan Elite World Hotels’e verildi. Ödülü Elite World Hotels Genel Müdürü Ünsal Işık aldı.

 

Diversey Özel Ödülü, bu yıl Antalya’ya 7. Hoteli’ni açma girişimciliğini gösteren, herşeye rağmen, çevreyi koruma adına sürdürülebilirlik kavramını destekleyen grup Stone Group’a verildi. Ödülü Stone Group Royal Seginus Yönetim Kurulu Üyesi Gizem Taşaldı.

 

Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu Özel Ödülü Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muharrem Tuna’ya verildi.

 

 

Bu yıl 20.’si düzenlenen 2017 Skalite Ödül töreniyle ilgili olarak Bahar Birinci, “Öncelikle bu seneki konseptimizle ilgili bir kez daha bilgi vermek istiyorum. Bu yıl ‘Her Şey’e Rağmen’ dedik. Son iki seneden fazladır Türkiye’de turizm çok yara aldı. Ancak ‘Her Şey’e Rağmen’ bazı kişi ve kurumlar yatırımları ve faaliyetleri ile hiç yılmadan kahramanca büyük işlere imza attılar. Biz de bu sene Skalite Ödülleri için onlara seslendik ve adaylarımızı onların içinden belirledik” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim