TRT 1 Gündüz Kuşağı Konu ve Konukları ile Yine Dopdolu!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında hafta içi her gün yayınlanan, Türkiye’nin en genç kalp ve damar cerrahisi doçentlerinden, Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ ve evliliklerdeki sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’, 29 Kasım Çarşamba günü yeni bölümü ile TRT1’de.

TRT 1 Gündüz Kuşağı Konu ve Konukları ile Yine Dopdolu!
TRT 1 Gündüz Kuşağı Konu ve Konukları ile Yine Dopdolu! Tugrul Demir
Bu içerik 837 kez okundu.

Göz Hastalıkları Doktor Geldi'de!

Sağlık Bakanlığı’nın katkılarıyla hazırlanan ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu, hafta içi her gün izleyicisi ile buluşan Doktor Geldi programı, yeni bölümü ile 29 Kasım Çarşamba günü saat 12.45’te TRT 1’de.

 

Çarşamba günü ekrana gelecek olan ‘Doktor Geldi’ programında, Halit Yerebakan sürekli hissedilen yorgunluk ve bunun nedenlerini anlatacak. Prof. Dr. Cengiz Aras ise göz hastalıkları ve tedavi yöntemlerinden bahsedecek. Halit Yerebakan ayrıca, göz sağlığına yararlı besin ve yapılabilecek egzersizlerden örnekler verecek.

 

Doktor Geldi, hafta içi her gün 12.45’te TRT1 ekranında!

 

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

29 Kasım 2017 Çarşamba günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programı, yeni haftada konuk olduğu Berrin ve Hikmet Çağdaş çiftinin evindeki sorunları çözmeye devam ediyor. Üvey kızıyla sorunları olan Berrin, eşi Hikmet’in aklına Ayşe’yle ilgili olumsuz fikirler sokmaya devam ediyor. Ayşe bir gün önce kendisini depoya kapatanın üvey annesi olduğunu anlasa da buna inanmak istemiyor. Bu arada Berrin, Ayşe’nin annesine ait fotoğrafları yırttıktan sonra kalan tek hatırasını da bahçeye fırlatıyor.

 

Hafta içi her gün saat 14.40’ta TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan ve gerçek hayat öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ adlı programda; ‘Evlilik nedir?’, ‘Bu önemli birliktelik sevgiyle, saygıyla, sabırla yıllarca sürer mi?’, ‘Neden zamane evlilikleri bu kadar çabuk sonlanıyor?’, ‘Neden boşanmalar bu kadar artıyor?’ gibi sorulara cevap arayacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx