‘İmkansız Olasılık’ Filmi TRT1’de!

TRT'nin Türk Sineması’na yeni soluk getiren ‘TRT Ev Sineması’ kuşağı tüm hızıyla devam ediyor. ‘TRT Ev Sineması’ kuşağında bu Perşembe gecesi dram türündeki ‘İmkansız Olasılık’ filmi izleyici ile buluşuyor.

‘İmkansız Olasılık’ Filmi TRT1’de!
‘İmkansız Olasılık’ Filmi TRT1’de! Tugrul Demir
Bu içerik 910 kez okundu.

Film, kendi okuduğu liseye yıllar sonra öğretmen olarak gelen Tarık'ın acı hatıralarını ve kaybettiklerini yeniden hatırladığı o semtte, okuldaki öğrencilerini kurtarma hikayesini anlatır. Karşılaştığı “İmkânsız olasılık” denebilecek olaylara karşı matematik öğretmeni Tarık, umudunu hiç kaybetmeden aynı yolda ilerler. Uyuşturucu belasına kapılmış sürüklenip giden öğrencilerine birer değer olduklarını onları kazanarak göstermeye çalışacaktır. Herkesin umudunu kestiği bu öğrenciler Abdullah, Fatma, İsmail, Reis ve daha birçoğu öğretmenleri Tarık sayesinde kendilerinin farkına varacaklardır. Bir matematik öğretmeni yalnızca matematik dersi vermenin ötesine geçip onların adeta hayat dersinden geçmelerini sağlamaya çalışacaktır. İmkânsız Olasılık hayatın yalnızca size söylenenlerden ibaret olmadığının ve kötülüğün siz istediğiniz sürece sizi ele geçirebileceğinin, buna karşı koymanın sizin elinizde olduğunun örneğini, bir matematik öğretmeninin hikayesi üzerinden anlatmaya çalışır.

 

Yönetmenliğini Murat Şenöy'ün üstlendiği filmin senaryosu Türkay Saydemer'e ait. Filmin başrolünde ise Serkan Ercan yer alıyor. ‘İmkansız Olasılık’, 25 Kasım 2017 gecesi, saat 23.45’teTRT 1’de ekranlara gelecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim